reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

u nas kolejka drewniana z ikei to jest szał, teraz troche mu sie znudziła ale i tak wszędzie ja bierze ze soba i układa na niej wszytskie samochodziki jakie ma:) puzzle tez lubi układać choc ostatnio coś zapomniał o nich
 
reklama
My na dzień dziecka/urodziny idziemy w Lego Friends, od dziś są Lidlu. Maja ogląda bajkę lego friends i bardzo lubi, do tej pory miała duplo które uwielbia ale już spokojnie może przejśc na wersję dla starszaków :)
 
asinka kupuj, u nas dzieciaki na placu zabaw mają najróżniejsze hulajnogi, tańsze, droższe, wyszystkie jeżdżą i mają się dobrze:tak::-)

my wyrodni rodzice i na dzień dziecka nic Emi nie kupujemy... będą prezenty od dziadków, drugich dziadków (chyba że moja mama da pieniądze), jednej cioci i drugiej cioci (moja siostra z moją babcią za moją radą kupują domek tekturowy do zabawy i malowania); myślę, że to wystarczy, tym bardziej że zaraz urodzinki i znowu prezenty
 
mi rowniez sie podoba :D jeszcze nie myslalam o prezentach na dzien dziecka i urodzinki benek chce woz strazacki ale zcedowalam to na matke chrzestna bo ja nic ciekawego nie moglam znaleźć :p
wujo kupuje mu ciaścio i koko - czyli nie wiem co wymysli ale tak benek chciał ciastko i małpke z ciekawskiego georga :p

a my no wlasnie nie wiem - bo mielismy kupic mu domek na balkon, ale teraz taras nie bedzie az tak duzy jak nasz balkon wiec odpada do nowego domu :(
 
reklama
Do góry