reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

Hope

podwójna mama :-)
Dołączył(a)
18 Lipiec 2010
Postów
5 041
Kochane na zakupowym przewinęła się tematyka ale ciężko odnaleźć, popieram Jolek i zakładam nowy temat.

Jestem teraz na etapie poszukiwania zabawek. Dziecko wiadomo rośnie, rozwija się, chciałabym jakoś zabawkami ten rozwój stymulować, ale mądrze i niekoniecznie drogo.

Czasem niektóre zabawki są udane inne zbędne, straszne, złe gatunkowo, dzielcie się tym co w domu macie, co polecacie i co odradzacie.

W tej chwili właśnie licytuję taką oto żyrafę, poleconą mi przez dobrą koleżankę z dwójką małych dzieci. Ponoć stabilna, duża, pomaga wspinać się przy nauce wstawania, można uczyć się kolorów i nie nudzi przez kilka lat.

FISHER PRICE PIŁECZKOWA ŻYRAFA PROMO K8844 + KUPON (2050043684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Sama bym jej nie kupiła ale skoro polecona, to zaryzykuję ;-)

Ze swojej strony mogę polecić zabawki, które póki co u nas się sprawdziły i każdego dnia bawią od nowa z taką samą siłą

Fisher Price Pociąg Zaskakujących Zwierzaków 168 (2050963025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oraz

FISHER PRICE WIADERKO SORTER KLOCKI SENSORYCZNE (2053863824) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
My mamy te zabawki, które poleciła Ania. Piłka fajna, śpiewa, uczy liczenia, a Julek ma największą radochę jak mama śpiewa razem z piłką.
Te klocki w wiaderku to naprawdę super sprawa, oprócz tego, że można je wrzucać do środka i wyjmować, budujemy z nich też różnej maści piramidy, które Julek z pasją rozwala:)
Mamy jeszcze fontannę z piłek z playschoola, ale póki co nierozpakowana stoi na szafie i czeka na potem, bo jest 9 m+. Jak otworzymy dam znać:)
 
dzięki za podpowiedzi - ta żyrafka do nauki wstawania jest bardzo fajna. U mnie jest problem, ponieważ młody nie bardzo ma się o co chwycić, zeby wstawać, więc myśle o zakupie jakiejś zabawki, która mu to ułatwi - może taki stolik, który ostatnio wypróbowaliśmy u Prezesa ;-)

FISHER PRICE AKTYWNY STOLICZEK STOLIK EDUKACYJNY (2061911847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z tego co mamy w domu to zdecydowanie polecamy tanie, ale sprawiające mnóstwo frajdy - kubeczki :-) układam z nich piramidkę, a młody wciąż przewraca - jest to idealny sposób na oderwanie go np. od rozrabiania przy kablach itp.

Fisher Price Kubeczki kubki piramidka woda TYCHY (2048927026) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jeszcze laptop - może na naukę liczenia jeszcze za wcześnie, ale piosenki robią furorę ;-)

Gadający laptop dwujęzyczny V7000 Fisher Price (2063516433) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ja z czystym sumieniem mogę polecić taką zabawkę u nas sprawdza się super $(KGrHqR,!n0E63WBWpP0BPFY!h,9iw~~60_35.JPG postaram się jakiegoś linka na to znaleźć. No i to jest świetne narazie tylko na podłodze a później pomoże nam chodzićhttp://allegro.pl/chodzik-interaktywny-pchacz-vtech-muzyczny-3-w-1-i2045274698.html
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny tak szukam gdzie pisałyście o tym nowym temacie , ale nigdzie nie widzę :-(

myślę że na zakupkowym wystarczyło aby sie wymieniac opiniami na temat zabawek , wkoncu do tego temat ten powstał...
nie chce nikogo urażać moja opinią...
temat zakupkowy w tym momencie jest nie uzywany od kilku dni a na jego miejsce powstał nowy o podobnej tematyce....
zakupy tu... i zakupy tam...

 
To nie są zakupy tylko zabawki, w perspektywie najbliższych lat temat bardzo na topie :-) Zabawki można kupić, dostać, zrobić, mogą okazać się niebezpieczne lub ułatwić rozwiązywać problemy, np. z nauką nocnikowania, lęku nocnego itd.

No właśnie dziewczyny, jakby nie patrzeć większość z tych zabawek jest droga lub bardzo droga dlatego pytanie pchacz, jeździk czy jedno i drugie? A jak pchacz to po co stolik edukacyjny? A jeśli stolik to na co kostka, skoro funkcje tych zabawek są zbliżone?

Mam jeszcze pytanie o skoczek, kto ma, kto kupuje, czy warto?
 
reklama
Do góry