reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

Dzięki za Wasze rady. Raczej nie kupię żadnego teraz. Bo faktycznie ten co Maja ma taki z daszkiem jak Bubbles, na razie że jej wystarczy, a ten biegowy kupimy później i nie jak wcześniej myślałam drewniany, tylko z regulowanym siedziskiem. Dzięki wielkie. Tylko nadal mam problem z zajączkowym prezentem...
 
reklama
Matusia - dla Zośki kupimy rowerek biegowy własnie z regulacją wysokości siodełka i z hamulcem. Nie wiem, czy w tym roku załapie o co chodzi, może na jesień, ale chcemy kupic już teraz jakąś używkę na allegro, niektóre są w stanie niemal idealnym. Nowe są dla nas za drogie. Ale na teraz kupimy trzykołową hulajnogę, nawet w domu Zochna będzie mogła się nią bawić - może to dobry pomysł na zajączka?? ;-)

zamówiłam taką:
http://allegro.pl/hit-dziecienca-hulajnoga-trojkolowa-gra-i-swieci-i3083132505.html
 
Ostatnia edycja:
Kupiłam Mai kuchnię jednak. To juz na imieniny i na urodziny będzie. Pewnie coś dokupię na urodziny, ale już w rozsądnej cenie. Mam nadzieję że plastikowe garnki zainteresują Ją tak samo jak prawdziwe.
 
Olo ma taki rowerek
ROWEREK BIEGOWY BAJTEK PRODUKT POLSKI DREWNO (3136031654) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

już na nim popyla(po domu nie po sniegu:D), drewniane także mają regulację.Patrzcie na wagę nie na bajery, bo dla dzieciaka 5 kg a 3kg to naprawdę różnica. Najlepiej wsadzić dziecko na taki rowerek w sklepie, no albo chociaż wybierać ten z najniższym siedzeniem(wiem ,ze są regulowane, ale różnica pomiędzy modelami sięga nawet 6cm w najniższej pozycji) Te od 3 lat jak oglądałam w sklepie są wielkie.
Nie łudzę się ,że to rowerek na lata, on jest na ten rok, może na następny i to wszystko.
Taki z rączką(coś jak wkleiła Bubbles), do prowadzania mamy z tamtego roku,Oluś lubi nim jeździć no ale to zupełnie inna bajka, na biegowym sam popyla.
a jak już kupicie rowerek to dokupcie do kompletu porządny kask, najlepiej w sklepie sportowym, szkoda żeby dzieciak miał wstrząs mózgu ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny
My też mamy już rowerek biegowy i młody super sobie radzi:) Na wiosnę o ile przyjdzie będzie śmigał, to nasze cudo Tuptup rowerki biegowe, też ma regulowane siedzisko:)
Mamy też ten rowerek z daszkiem, smart trike 4 w 1, z tamtego roku:) W tym roku też pewnie będziemy korzystać, ale Jaśkowi podoba się biegowy. Teraz tylko tak jak pisze Jaipur zainwestujemy w dobry kask:)
 
Do góry