reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

reklama
Don Nadia też uwielbia ten samochód ale ja uważam że nie wszystko musi mieć. No i skoro twój mały ma go w żłobku to szczerze chyba wy​starczy.
Matusia nie wypowiem się bo nie mam pojęcia jedynie intuicja podpowiada mi że Hope może mieć rację bo na pewno to koło nie uczy prawidłowej postawy.
 
Dziewczyny jakie zabawki edukacyjne teraz nabywacie? Puzzle i inne tego typu zajmujące i skupiające? Szukam czegoś mądrego :-)
 
My już dawno nic nie kupiliśmy:zawstydzona/y:. Ale u nas teraz Lale wiodą prym. Dostała taka zwykłą chodzi z nią, tuli, czesze, całuje, daje nam do całowania itp :-)
Chętnie posłucham propozycji na zabawki edukacyjne, bo sama takiej szukam.
 

matusia na pewno dziecko sobie w tym popływa (podryfuje) i będziesz mogła się zająć sama sobą ale pływac to się w tym nie nauczy :-p
jedynie machać nózkami ;-)
ale da Ci odpocząć :-) ja miałam taką fajna motorówkę do "odstawienia dziecka na chwilę"
nie mam zdjęcia ale takie jak to pierwsze zdjęcie: Aqua-Leisure Industries – Deluxe Baby Boat : Growing Your Baby
i się sprawdzało super ! więc polecam :-)

 
Matusia odpocząć Ci w tym nie da, u nas gość szaleje w tym , macha jak szalony odnóżami.Aby za chwilę znieruchomieć i dryfować z ZEN miną:-D Ale używalismy basenowo, na płyciźnie.
 
maja burżujskie te zabawki:-D;-)
my kupiliśmy ostatnio,tzn za darmoszkę leci do nas(bo za punkty) wielka autostrada z autami z fiszer szajsa.Bedziemy grzmocić kartonem, wchodzić do niego itd a samą zabawkę napewno wykopiemy z niego:-D
 
reklama
Do góry