reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki z efektami świetlnymi

kamilamhm

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Sierpień 2022
Postów
1 473
Hej, czy mogłybyście polecic jakies fajne zabawki z łagodnymi efektami świetlnymi, ale takimi, ktore nie przebodźcują malucha? Moja 4-miesieczna córeczka jest dość wymagająca jeśli chodzi o zwykle, "nudne" zabawki i potrzebuje czegos, co zachęci ją do leżenia na brzuchu. Bardzo lubi światełka i tego rodzaju efekty. Nie chciałabym jednak niczego krzykliwego i agresywnego... będę wdzięczna za wszelkie polecenia :)
 
reklama
Mam w domu cos takiego jak Stworek Humorek z Fisher Price. On nie ma swiatelek, ale ma dzwieki. Kreca mu sie rozne buzki. Starsza sie nim nie interesowala, ale mlodsza lubi na brzuszku lezec, ja jej krece te buzki, a ona wyciaga raczki do niego. My uzyaamy bez dzwieku.
Fajna tez jest Fisher Price Safari kostka edukacyjna.
 
Są takie maty wodne, w środku są rybki albo gwiazdku. Nie jest to duże, nie ma co prawda żadnych efektów dźwiękowych ani świetlnych, ale mojego bardzo to zainteresowało bo pojawiło się coś nowego.
Dziecko leży na brzuchu a pod rączkami ma matę z wodą i tam coś pływa.
Też był ( i jest ) wymagającym dzieckiem, który bardzo szybko się nudzi a leżenie na brzuszku traktował jako karę 🙈

Mojego interesowała też np kazurela- grzechotka z Tiny.Love
 
Zabawki dymek są fajne i duży wybór. Miałam farmę muzyczna i kostkę edukacyjna. Możesz też kupić stoliczek edukacyjny z wyjmowanymi nóżkami, który będzie rósł z dzieckiem
 
U moich dzieciaków hitem przy ćwiczeniu leżenia na brzuszku była zabawka z Baby Einstein. Później długo była też w top 10 😉
 

Załączniki

  • pol_pl_Kids-II-30704-Baby-Einstein-zabawka-muzyczna-15505_1.jpg
    pol_pl_Kids-II-30704-Baby-Einstein-zabawka-muzyczna-15505_1.jpg
    235,3 KB · Wyświetleń: 49
Hej, ja bardzo polecam Misia z projektorem z chicco, ma delikatne światło zmieniajace kolor i spokojne melodie ale możesz np wyłaczyc muzyke i zostawić same światełka lub odwrotnie, a natężenie światła tez można regulować.
My go używamy teraz akurat do usypiania, synek jest troszkę starszy i sam sobie juz paluszkiem włącza jak tylko ląduje w łóżeczku :) kupilam tez takiego koleżance która urodziła 3 m-ce temu i ona go wlasnie wykorzystuje do motywowania synka do ćwiczeń:) Wiec zabawka moze posłużyć i na start i na dłużej :)
 

Załączniki

  • 0c8de29b-0e0c-4220-98dd-871f535b3032.jpeg
    0c8de29b-0e0c-4220-98dd-871f535b3032.jpeg
    33,4 KB · Wyświetleń: 39
  • 1caef764-fb71-42cb-9002-521cb3633c2f.jpeg
    1caef764-fb71-42cb-9002-521cb3633c2f.jpeg
    74,5 KB · Wyświetleń: 39
Hej, ja bardzo polecam Misia z projektorem z chicco, ma delikatne światło zmieniajace kolor i spokojne melodie ale możesz np wyłaczyc muzyke i zostawić same światełka lub odwrotnie, a natężenie światła tez można regulować.
My go używamy teraz akurat do usypiania, synek jest troszkę starszy i sam sobie juz paluszkiem włącza jak tylko ląduje w łóżeczku :) kupilam tez takiego koleżance która urodziła 3 m-ce temu i ona go wlasnie wykorzystuje do motywowania synka do ćwiczeń:) Wiec zabawka moze posłużyć i na start i na dłużej :)
Mamy go! 😀 jest świetny, ale jako że mam wymagające i szybko nudzące się dziecko, szukam czegoś jeszcze wlasnie w tym stylu jeśli chodzi o natężenie dźwięków i światełek :)
20230328_173027.jpg
 
reklama
Są takie maty wodne, w środku są rybki albo gwiazdku. Nie jest to duże, nie ma co prawda żadnych efektów dźwiękowych ani świetlnych, ale mojego bardzo to zainteresowało bo pojawiło się coś nowego.
Dziecko leży na brzuchu a pod rączkami ma matę z wodą i tam coś pływa.
Też był ( i jest ) wymagającym dzieckiem, który bardzo szybko się nudzi a leżenie na brzuszku traktował jako karę 🙈

Mojego interesowała też np kazurela- grzechotka z Tiny.Love
Widzialam te maty u Fizjomommy, super sprawa, pomyślę nad tym! :)
 
Do góry