reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, zabaweczki

Kata hehe :-D:-D:-D każe się pchać na hulajnodze? :-D:rofl2:

Dota Jula od kilku dni sama jeździ na rowerku. Mamy taki na 4 kółkach :-):tak:
Taka jestem dumna że się w końcu nauczyła... :-D już myślałam że nigdy nie załapie... a ile wysiłku mnie to kosztowało :-D
A za to na trzykołowcach nie potrafi. Nie pasują jej pedały na kole :sorry:
 
reklama
u nas paula to samo. na takim malym nie umiala a na zwyklym z extra kolkami jakos daje rade tylko ze pedaluje na zabke hehe
no i najbardziej lubi z gorki :)
 
Paula mamy identyczny znikopis, tzn ten chłopięcy;-)

Ogólnie u nas też już problem z miejscem bo ma tego wszystkiego od groma no ale myślę sobie, że urodzinki i Boże Narodzenie to taki specjalne okazje i można spęłnić trochę marzenia maluchów.
Planujemy takie
Black & Decker Junior Power Tool Workshop - Pretend play - Baby & pre-school - Toys & games - Sainsbury’s
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Learning/Creative-Play/Quikflip-Easel-Red-and-Blue(0021011)
To są moje typy, do tego jeszcze jakiś dźwig bo tak sobie Marcel zażyczył i jakiś zestaw lego.

Z Olivią mam większy problem bo jeszcze nie ma sprecyzowanych zainteresowań. Pewnie też jakieś klocki i lala z zestawem do karmienia, zobaczymy...
 
Sylwia fajny ten zestaw narzędziowy, kuba ma takie narzedzia w ludziku, takie mniejsze, ale u nas srednie zainteresowanie.
Znikopis mu w lato kupilam w Lidlu, taki kolorowy, tzn sa 4 kolory. Nawet fajny

W tesco wybralismy takie lego
LEGO - 5539 LEGO CREATOR ZESTAW KREATYWNY - SKLEP - Klocki LEGO - Zestawy LEGO - Sklep z klockami LEGO i LEGO DUPLO
Klocki Lego - Klocki Lego, Zestaw do budowy domu -
tylko taniej bylo bo za oba pudelka 100 zl
mysle jeszcze czy czegos nie dokupic, tzn ktos dokupi ;-)

a samochodu ktory wybralam nie moge znaleźć

a kuba ma po mojej sis chlopakach takie klocki i pieknie sie bawi
http://allegro.pl/super-konstruktor-klocki-dla-dzieci-aeroplast-i1330011738.html
 
Ostatnia edycja:
u nas po części zaplanowane...

Od nas Jula dostanie- znikopis i bardzo chce chorego konika Pony KUCYK PONY CHORY CHEERLIE CHORA MÓWI PO POLSKU (1335008949) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Od mojej mamy- na urodziny Pościel 3-częściowa DOBRANOCNY OGRÓD 160x200 (1334497462) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy, Ręcznik DOBRANOCNY OGRÓD 76x152-100% bawełny (1334548438) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy i pod choinkę laptopa edukacyjnego z biedronki

Od siostry mojej mamy dostanie Chora lalka Natalka u lekarza 6 funkcji od T4F (1337679995) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Od mojej babci jakąś lalę do czesania..

Jeszcze pozostaje teściowa, chrzestna i chrzestny... ale pomysłów brak :sorry:
 
reklama
paula super! kini kupiłam ręcznik z kubusiem :-) chyba dam jej na mikołajki ;-)
też myślałam o laptopie. od kiedy będzie w biedronie?
 
Do góry