reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, zabaweczki

reklama
dzięki!

u nas jedni dziadkowie kupują matę do tańczenia i wózek na zakupy dla dzieci, który chodzi jej po głowie od 2 miesięcy odkąd zobaczyła go w sklepie ;-)
też myślałam nad pościelą ale najpierw muszę jej kupić większą kołdrę :-p
 
no my też musimy kupić wypełnienie ;-) teraz ma 100x130 ale zdecydowanie za mała bo jak się uwali w nocy na wierzchu to nie ma jak przyrzucić i rano są dodatkowo dwa kocyki w łóżku ;-)
 
Kasia śmiech śmiechem a uwierz mi że Jula potrafi budzić się w nocy i karze sobie włączać bajki. Zaraz potem usypia ale jak nie włączę to napadu histerii i agresji potrafi dostać.:szok:

A cena tego cuda powalająca...
 
Paula u nas podobnie jest, dziadkowie go tego nauczyli :wściekła/y: Że jak płakał to bajeczki mu włączali i teraz ja się użeram :sorry:
Cena tej klawiatury rzeczywiście jest spora, ale jest to na lata (no chyba, że dziecko ma takie zdolności destrukcyjne jak Oliś :sorry:) i można później dokupić programy dla starszych dzieci. Wiecie, zawsze można np. chrzestnych poprosić, żeby się zrzucili :-p Dlatego chyba w końcu moje dzieci ochrzczę, żeby mieć kogo naciągać na zabawki ;-):-p

Edit:
Majoszka super jest taka orkiestra dla maluszków, ale niestety nie wiem czy w PL można to dostać, dla Natalki jak troszkę podrośnie byłaby rewelacyjna :tak: Bynajmniej Jessica i Oliś namiętnie przy niej tworzą :-D
4126g3h_20.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kacha-chcesz żebym miała częste wizyty u laryngologa????:laugh2:

u nas na urodziny bądz na gwiazdkę -teraz już nie wiem bo sie w tych dziadkowych prezentach gubię
ale młody ma dostać to BMW z biedronki
http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Gazetki/pomysly_choinka_2/big/06.jpg
bo on napisał list do mikołaja że chce samochód który sam jeździ...no to mu kupili jeden dziadek i drugi mój to bmw a teść jakiegoś ZYG-ZAKA zdalnie sterowanego helikopter co robi dużo hałasu i pościel z ZYG-ZAKIEM.

od nas na święta dostanie ten garaż z torem z biedronki

od mojej sis-to jeszcze nie wiem???-sama nie ma pomysła.
 
Do góry