reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, zabaweczki

reklama
To jest plus, że Oliś jeszcze nie gada, bo aż się boję co by wymyślił :-) Generalnie cały czas na topie wszelkie grające zabawki, a w ogóle najfajniej już jest jak są wszystkie na raz włączone (o zgrozo :sorry:) :-D Za to młoda co nie zobaczy to zaraz jest: da (czyli daj) !!! A najfajniejszą zabawką jest pilot, mój telefon, albo resoraki. Więc kupię jej pewnie jakiś telefon grający, albo coś w tym stylu, a nad Olisiem to muszę się poważnie zastanowić. On kocha piłki, ale ma ich pełno, zresztą tak pod choinkę kolejną piłkę dawać :confused: Albo im basen z piłkami kupię, ale kurcze znowu sobie tym roboty przysporzę, bo te kulki wszędzie będą i już w ogóle nie będzie gdzie się ruszyć.
 
dziewczyny a moze jakies pomysły niedługo mikołajki potem urodzinki i gwiazdka macie cos upatrzone ??

ja niemam pojecia co kupic
 
no to tym bardziej mały problem :-D

a tak na serio: u nas na tapecie klocki (głównie duplo, można do nich dokupić tańsze wersje ;-)) i gry planszowe
ubzdurała sobie tą reklamowaną lalkę baby alive ale widziałam ją na żywo i się bałam :szok:
wyglądała prawie jak czaki z horroru jak zaczęła gadać i ustami ruszać :evil:
więc chyba zrezygnujemy i w to miejsce kupimy inną, koniecznie sikającą :-D

no i bardzo chce wyrzutnię hot wheels :laugh2: albo coś podobnego
 
reklama
u nas tez strasznie by chciała klocki te helo kitty ale kurcze niewiem czy to nie bedzie na 5 min bo ona za klockami nie zabardzo:(
z lalkami to ma juz kilka i raczej nie kupimy nowej no chyba ze barbi syrenka czy cos takiego ale to za mało a gdzie chrzesni i dziadkowie??? masakra jakas
 
Do góry