reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, zabaweczki

elcia no a te gry różne, które reklamują: piranie atakują, spadające małpki, wściekły pies :-D ?
myślisz, że coś by ją zainteresowało z tego?
może piankolina do lepienia (nie mylić z ciastoliną)
 
reklama
u nas generalnie paweł jest na etapie tego, że oglądając reklamy w tv - chce wszystko!!!
a reklam teraz nie mało - tych zabawkowych....

najbardziej mlody chce tą gadającą śmieciarke...tyle że koszt spory no i nie wiem sama

MATCHBOX GADAJĄCA ŚMIECIARKA STINKY REKLAMA W1082 (1939118106) - Aukcje internetowe Allegro

oprócz tego, chciałby klocki lego - samolot

LEGO CITY 3181 SAMOLOT PASAZERSKI (1959172087) - Aukcje internetowe Allegro

i zywą złotą rybkę......


jesli moge wam coś doradzić to my mamy gre spadające małpki i uważam , że jest na serio fajna i godna polecenia, natomiast piranie atakują są beznadziejne!!!!
 
hmmm... u nas to tapecie głównie Myszka Miki :rofl2: więc ma być interaktywna wersja, choć uważam że to bardziej dla młodszych, poza tym z praktycznych pewnie pościel z myszką miki, poza tym rozkminka co dalej... Młoda ma teraz fazę na lalki, bawi się nimi w domku. I niestety do nich jest dużo miniaturowych przedmiotów... :eek::-D

Muszę przejżeć te gry co polecacie...
 
u nas wiekszosc juz kupiona
podstawowa rzecz o ktorej Kuba marzy i ciagle o tym mowi to Piranie atakuja. Po prostu uwielbia ta gra. Gral u mojej sis z jej chlopakami, widzial reklame i zachorowal. Do tego dostanie malpki.

Moja mam i sis na uodziny kupily mu Zygzaka zdalnie sterowanego, widzielismy reklame i kubie sie oczy zaswiecily
Dickie MEGA Sterowany pojazd RC ZygZak McQueen 34c (1954429220) - Aukcje internetowe Allegro

A na gwiazdke od nich zestaw remiza strazacka LEGO
LEGO City Remiza strażacka 7208 zdjęcia

Od tesciowej na gwiazdke kupilam PEUGOTA sterowanego takiego dosc duzego. Mysle ze sie ucieszy bo R tez jezdzi peugotem i tez srebrnym wiec bedzie sie cieszyl.
RASTAR - PEUGEOT 407 - LICENCJA - PROMOCJA! (1971825902) - Aukcje internetowe AllegroA na urodziny zawsze daja kase.

Ja narazie kupilam mu samolot LEGO i nie wiem co jeszcze, moze jakas grę.

A i jeszcze chrzestny nie ma prezentu na gwiazdke
a na urodziny kupil taki zestaw 100 elementow gdzie jest ulica, straz policja, tzn takie budynki, samochodziki, takie jakby miasteczko.
o cos takiego
Track 'N' town playset Emergency Super Team

Myslalam zeby na gwiazdke kupil jeszcze jeden zestaw lego taki podstawowy, Kuba ma jeden ale nie duzy, przydalo by sie wiecej klockow na domy, auta, itd
 
Do góry