reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, zabaweczki

jutrzenka

Szczęsliwa mamusia :)))
Dołączył(a)
22 Listopad 2007
Postów
6 621
Miasto
Mińsk Maz.
Hejka
Proponuje nowy temacik. Juz kilka dni o nim myslalam i dziś nawet Weroniczka wywołala na głównym temacik.

Zbliżają się pierwsze urodzinki maluchów i potem zaraz gwiadka i bedziemy rozglądać sie za prezencikami.

Proponuje wpisywac tutaj jakies pomysly na zabawki i ewentualnie podsuwać linki do fajnych zabawek.

Mozemy tez tu pisac czym lubią sie bawic nasze maluachy zeby dawac innym pomysl na kupno zabawek i zeby nie pisac o tym kilka razy i nie szukac potem co kto pisal.

Takze zapraszam do dzielenia sie pomysłami
 
reklama
Ale fajny pomysł:-):-):-):-):-)

Co u nas? Ksiązeczki i jeszcze raz ksiązeczki...szczególnie Brzechwa, Chotomska i Kubuś Puchatek...no i wszystkie wydania związane z pojazdami i zwierzatkami....czytam, czytam....czasem juz mnie grdało boli ale mały to uwielbia...
Tak więc polecam ksiązeczki, dziewczyny wygłupiajcie się naśladując rózne głosy, dzwięki....niesamowita zabawa!:-)
 
Ostatnia edycja:
To pisze od razu bo chrzestna Kubusia kupiła mu juz zabawke na urodziny (trosze wczesnie ale akurat byla w sklepie z zabwkami i wpadla jej w oko :-D)

DJ dżdżownica Fisher Price, ma ja jej corka i pogobno jest zachwycona, moze Kubie tez sie spodoba.

Tak wygląda:

Dj Dżdżownica - edukacyjna zabawka dźwiękowa - Merlin.pl

Cena tu kosmiczna :szok::szok: ale chyba w sklepie mniej kosztuje
 
Łukasz lubi książeczki ze zwierzątkami.:tak: Pokazuję mu palcem zwierzątko i naśladuję jego odgłosy. Uwielbia to. później próbuje sam tak robić. No i zaczął się bawić samochodzikami i wydaje przy tym taki dźwięk "rrrr":-D
 
Dotka u nas z czytaniem to raczej trudno bo maly od razu wszystko wyrywa, nawet jak czytam gazete to on mi wyrywa i kartki rwie :szok:

A ja chyba kupie jakis samochod, maly ostatnio lubi szurac czyms po podlodze, ma taki chodzik jezdzik Playskoola i pcha co po salonie. Do tego wyjelam chodzik, nie wkladam go do srodka ale on sie nim uwielbia bawic w pchajac go przed soba zagladajac pod spod, fascynuja go te kolka co sa :-D:-D:-D:-D. Nie wiem czy babcia go czasem nie wklada ale ja nie, bo dalej jestem temu przeciwna
 
Jutrzenka...heheh....ale mały Łobuziak;-) My właśnie jak kupujemy ksiązeczki to tylko te z grubymi kartkami-te usztywniane, tych nie da się porwac:-)

A samochód fajny pomysł, chyba też poszukamy jakiegos...bo Krzysio też szura róznymi zabawkami po podłodze albo turla przed soba i "biega" za tym:-)
 
to chyba u kubusiów wrodzone Kuba uwielbia drzeć wszystko co mu do łapek wpadnie i jeszcze to zjadać oooo bardzo
mamy książeczki z twardymi kartkami ale jak tylko zaczynam czytać to on mi wyrywa ksiąke i ja do buziaka wkłada nie da się nic przeczytać a poza tym on nie chce nawet na chwilę na tyłku posiedzieć wiercipieta ale czasem mu czytam
mamy takie książeczki z dzwiękami czyta się i do obrazka wciska sie odpowiedni przycisk i jest do tego dzwięk i tak sie tworzy historyjka te książki cieszą sie nawet powodzeniem u mojego syna
 
Jula na urodzinki od chrzestnej dostanie gumowego osiołka
GUMOWY OSIOŁEK DO SKAKANIA *NIEBIESKI* (463515667) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy tak świetnie się nim bawiła w figlo-raju że na pewno będzie frajda :-):-):-)

My jej kupimy szczeniaczka- uczniaczka SZCZENIACZEK-UCZNIACZEK - FISHER PRICE - LEGNICA (464540192) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy bardzo mi się podoba.

No i jeszcze trzeba komuś dać pomysł na garnuszek klocuszek... może babci...
FISHER PRICE GARNUSZEK NA KLOCUSZEK + GRATIS (460686669) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Ten Kubuś też jest świetny. Mówi tyle wierszyków i śpiewa duuużo piosenek rusza się przy tym jego mordka... moja chrześnica go ma i Jula uwielbia się nim bawić.
Interaktywny Kubuś Puchatek Disney + narzędzia $ (461272192) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
reklama
Paula a Kubusia tez mam w planach.

O szczeniaczku myslalam ale znjoma ma i mowi ze jej mala sie nim malo interesuje. Ale też mi sie podoba

A osiolek super. A jak Julka na nim skakala?? Nie spadła??
 
Do góry