reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki

. Jednak nie zapłaciłabym prawie 400 zł :szok: za grę planszową :no:.

Wow drogawo :szok:

U nas ulubione : gary w kuchni , łyżki , wszelkiego rodzaju szmatki którymi mozna się nakryć i je gryźć. Maskotka wydajaca dzwięki ze SMIKi. , puzzle piankowe bo mozna wyciagac po kawałku i tez gryźć , mata była na topie przez ponad trzy miesiące i potrafił sie sam bawic przez 2-3 godziny, potem z racji pełzania trzeba było schować . Krab - grzechotka z Tesco, wszeslkiego rodzaju piłki i kulki sensoryczne, wywrotka kupiona na odpuście . Wszystko co ma koła - wózek , samochody, odkurzacz tez da się pchac itp. Wszystko co gra , wszeslkiego rodzaju tel, leptopy , telwizor ( bo umie sam włączyć ).
Jak był mały to karuzelka w łóżeczku - gapił sie godzinami a potem cieszył do rybek :-)
 
reklama
Rany a ja poluje na taka ukladanke, widzialam ja w programie o dzieciach (nie kojarze w tym momencie jak sie nazywa ten program) na Tvn Style. Jest taka plansza z kolorowymi polami na ktore trzeba wcisnac klocek odpowiedniego wlasnie koloru. Moj Kubusiek ma problemy z zaznajomieniem sie z kolorami i nazywaniem ich...:zawstydzona/y: Przydalaby mi sie. Jak ktos zna to niech pisze (no i ile kosztuje).;-)
 
Witam wszystkie mamy :)
Moja córcia kończy za kilkanaście dni swój pierwszy roczek :-) Jak to dziewczynka powinna bawić się lalkami ale ona niestety łapie się za samochodziki i klocki kuzynów. Ma kilka małych lalek ale niestety nawet na nie nie spojrzy. Może gdybym kupiła jej jakąś porządną lalkę (bardziej wymagającą) mogłoby się coś zmienić. Fajne są lalki Agatki, przejrzałam już parę np w tym sklepie . Co sadzicie na ich temat? Proszę o opinie
 
Mój synek od jakiegoś czasu uwielbia piłki. Może bawić się nimi godzinami :tak::-). Rzuca nimi, turla je, a nawet próbuje kopać. Natomiast inne zabawki przykuwają jego uwagę tylko na chwilę.
 
Moje dzieci najbardziej lubią http://www.klocki.com.plklocki LEGO, najmłodszej kompletujemy serię "Ville", ma już farmę, stajnię, duże zoo i kilka mniejszych zestawów. Klocki do najtańszych zabawek nie należą, ja kupuje tylko przez internet bo wychodzi sporo taniej niż w markecie - mogę polecić sklep klocki lego. Warto kupować klocki, bo są niezniszczalne i wieczne. Pobawią się nimi jeszcze wnuki.
 
Ja mam siostrzeńca i tak się składa, że ma niedługo urodziny ( kończy 3 lata) a ja jestem jego najbliższym wujkiem i lubi się ze mną bawić. Chciałem mu kupić coś fajnego i znalazłem 2 rzeczy. Pierwsza to klocki duplo... Akupiszmi.pl - Duplo 5608 - Pociąg a drugi to taki fajny drewniany pociąg... Akupiszmi.pl - Kolejki Drewniane tylko czy dzieciak będzie chciał się bawić taką drewnianą kolejką? No ta drewniana jest trochę tańsza, ale klocki lego i duplo chyba są bardziej na topie... Czy może ma już ktoś jakieś doświadczenia z dziećmi jak reagują, gdy dostaną jakąś drewnianą kolejkę?
 
hej
czy ktoś odpowiedzialny za to forum mogłby wyrzucać ten spamy?? bo wchodzę i myślę sobie że może poczytam o czymś ciekawym a tu same reklamy.. z góry dziękuję;-)
 
reklama
Do góry