reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki

Przez to że Ewa miała takie problemy ze snem szukałam rozwiązan różnego typu.
Między innymi natknęłam się na przytulankę mającą ułatwić zasypianie.

Zobacz załącznik 426600

Owieczka sama w sobie jest bardzo miękka i przytulna.Ewa pokochała ją od pierwszego dotyku, zasypia wtulona w nią. Do owieczki dołączona jest pozytywka (bicie serca, ocean, deszcz i spiew wielorybów) ale jest to takie charczydło, że nawet jej tego nie wkładam.


No i dostała centrum zabaw od dziadka. Jest to hit nad hitami.

Zobacz załącznik 426601
 
reklama
Także potwierdzam - centrum świetna rzecz. Natalka wreszcie załapała że moża okręcac się 360 stopni:)
 
hej, odświeżam temat bo zbliżają się święta, Mikołaj.. zatem.. co planuujecie dla maluchów?

ja zamówiłam już od cioci dla Tymka:
Lampka Biedronka Projektor Gwiazd Muzyka Zasilacz (2831253707) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ponadto dostanie duży samochód (na mikołaja) i zamówiłam książeczki: Dlaczego i kto stoi za drzwiami (także na mikołaja), miarkę z kubusiem do jego pokoju (mikołaj)

Nie wiem co jeszcze zamówić dla Tymcia.. mama ma kupić kosiarkę Dyzio - playscool i co jeszcze?
 
Filip od nas dostanie mikrofon z Biedronki. I tyle. Uważam, że nie potrzebuje dużo prezentów, bo jeszcze jest za mały żeby wiedzieć o co chodzi ze świętami. Od rodziny też coś dostanie, ale będą to symboliczne rzeczy. Na Mikołaja nic nie planujemy kupować. Jak będzie starszy to i owszem, jakąś czekoladkę dostanie, czy wypad na np basen.
 
My z mężem kupujemy naszej młodszej córeczce kucyka Bruno, żeby bardziej "przykładała się" do stawiania pierwszych kroczków. A starszemu synowi, hmm tu wybór jest trudniejszy, albo gra monopoly albo moshi monsters albo jakąś grę komputerową :)
 
reklama
u Nas na mikolaja miało byc skromnie. od nas dwie małe książeczki cos słodkiego i tyle. ale doszły jeszcze prezenty od rodziny: sanki, interaktywna myszka minnie, znikopis, samochodziki, zwierzatka - gumiaki, przytulanka. i tak - znowu nie wiem gdzie to składowac. na swieta bedzie dvd do auta - od czesci rodziny, od nas fotel, od reszty rodziny cymbałki i keybord, do tego prezenty od cioteczek z bb i fb i jakies drobnostki od prababc. i tak tego strasznie duzo. ja dla mnie za duzo. juz postanowiłam ze od przyszłego roku, bedzie zrzuta na jeden wiekszy prezent pod choinke a na mikolaja bezwzględnie drobiazgi. a jak ktos z rodzinki bedzie sie boczył - trudno. i tak ziuta ma za duzo i nie szanuje i bardzo mi sie to nie podoba, wiec mamy cały rok, zeby to zmienic.
 
Do góry