reklama

Zabawkowe hity i kity

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez karola-04, 23 Wrzesień 2008.

1. karola-04

karola-04 Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

tak sobie pomyslalam ze moze sie przyda taki watek taka pigulka o zabawkach dla naszych malcow - albo umrze smiercia naturalna

zawsze ja mam dylemat co kupic Szymkowi cos madrego fajnego rozwojowego i czesc tzw. nowosci odpadla zaraz po rozpakowaniu mega rozczarowie.

w moze tez tak mialyscie lub na odwrot jeszcze wieksza radosc.
    za pasem swieta urodziny imprezy

to co piszemy????

ja jako pierwsza odradzam sluchawke telefon fisher price w opakowaniu grala ladnie glosno mowila literki cyferki no fakt bylo napisane: po rozpakoowaniu intensywnosc glosu zmieniejszy sie w celu ochrony slychu

no ok ale ze az tak bardzo to sie nie spodziewalam - KIT

2. Miśka 5

Miśka 5 Mamy lutowe'07

karola, to trzeba było nie wyrzucać zatyczki ze strzałeczką, grał by, dzwonił i śpiewał tak samo głośno jak przy próbie w sklepie:-D

3. reklama
  4. karola-04

gdybym wiedziala ze to az tak sie zmieni to bym ja tak zostawila i tylko obciela bo to dluga folia byla tam wcisnieta :baffled: no ale juz mamy chenego co do nas przychodzi mniejszy i sie nia bawi

5. bocianowa

bocianowa Rola:)Mama

[​IMG]Witajcie:))
    Ja dzisiaj kupiłam ciastolinę 3,5 letniemu Synkowi i polecam wkrecilo Go/wrecz wessalo:))

6. agusia9915

agusia9915 Matka wariatka

hehe moj maz tak zrobił:-p:-p:-p:-p
    makgajwer;-):-p

7. karola-04

hmmm to moze cos innego tam wcisne :confused: tylko juz nie pamietam gdzie blehehe

8. irtasia27

irtasia27 Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

kupilam to ciulstwo z rok temu:baffled:
    Nawet niewiedzialam ze to az taka roznice zrobi a teraz to ani tego nieslysze praktycznie:baffled:
    Zrobilam to samo:-D

9. irtasia27

irtasia27 Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

Ja tez nie:-D

10. reklama
  11. Tycia

Tycia Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a

I ja jestem roczarowana ta sluchawka.nie wiedzialam,ze bedzie tak cicho grac:wściekła/y:.Konrad praktycznie sie nia nie bawi:no:.

12. agusia9915

agusia9915 Matka wariatka

my tez:tak:;-)

Poleć forum