reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawkowe hity i kity

Hubek tez lubi majsterkować:tak:, a co to za samochód rozalka?? wklej prosze jakąs fotkę, bo jestem ciekawa jak to wygląda, może bym zakupiła dla Hubka coś takiego:tak: a imieninki mu się zbliżają:-)
Właśnie szukałam na necie,ale nie mogę znależc,a samochód jest u rodziców,jak będe to zrobie fotę.To jest taka koparka z drewnianych klocków połaczonych drewnianymi ,dużymi śrubami.Kuba je wykręca,wkłada w otworki,potrafi naprawdę długo sie tak bawic.:tak:
 
reklama
Byłyśmy z Emilką w sklepie i kupiłam jej coś podobnego tylko zwierzaczki w zoo

Puzzle drewniane z uchwytami- dinozaury -promocja (436498555) - Aukcje internetowe Allegro

bawi się już z godzinę :tak::-D ale dostaje czasem szału jak nie może dobrze obrócić puzzla i utrafić ;-)
Kuba ma taka farme,ułożenie zajmuje mu chyba z 2 minuty.
Ma też pojazdy,które nie maja pod spodem obrazka i też sobie nieżle radzi.
Zobaczysz jak Emi szybko będzie układać i dopasowywać.:tak:
 
Kupilismy HUbkowi na imieninki taki samochód AUTO DO ROZKRĘCANIA Z NARZĘDZIAMI I WKRĘTARKĄ (449236619) - Aukcje internetowe Allegro
jest naprawdę super, polecam dla każdego małego majsterkowicza:tak::tak::tak::-) cena przystępna, wykonanie super, solidne i trwałe:tak:
no i Hubek zachwycony, uwielbia sie nim bawić, rozkręcać i skręcać :-)
na dodatek jeździ, omija przeszkody i melodia ładna dziecięca i niegłośna no i super bo można wyłączyć samą muzykę:-D:tak:
 
Chyba Milenie kupie taki samochodzik. Ona bardzo lubi samochody, srubki, srubokrety itp. Mysle,ze bedzie zadowolona.
 
Fajny wątek :tak: dopiero teraz go zauważyłam :zawstydzona/y:
Ostatnio Milenka bardzo lubi się bawić tymi puzzlami gąbkowymi z literkami i cyferkami, na których uczyła się turlać. Układamy sobie z nich matę, zgadujemy literki, wkładamy je w odpowiednie miejsca itd.
Dostała od sąsiadki konika na biegunach, to sobie czasem pojeździmy :sorry:
Nowych zabawek na razie niet, bo i tak najlepsze na świecie są książeczki a nie zabawki, pewnie Mikołaj coś nowego przyniesie :tak:
 
Kuba też lubi piankowe puzzl,budujemy z nich duże klocki.:tak:
Do łask wrócił Szczeniaczek Uczniaczek Fishera,Kuba z nim śpiewa piosenki.:tak:
 
Wiki ostatnio dostała od chrzestnego
02251_pani_bulwa_05.jpg


i normalnie jestem w szoku, bo potrafi pół dnia składać i rozkładać tego kartofla
Hasbro - PANI BULWA KARTOFLANA GŁOWA ZIEMNIAK (475297469) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
nie wiem zbytnio dlaczego Szymek jak coś mu nie wyjdzie np. nie dopasuje dokładnie klocka lub nie może czegoś wcisnąć to rzuca tym z całej siły o ziemię i już się więcej tym nie bawi.:crazy::baffled::sorry2::confused:
 
Do góry