reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawkowe hity i kity

karola-04

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2006
Postów
4 626
tak sobie pomyslalam ze moze sie przyda taki watek taka pigulka o zabawkach dla naszych malcow - albo umrze smiercia naturalna

zawsze ja mam dylemat co kupic Szymkowi cos madrego fajnego rozwojowego i czesc tzw. nowosci odpadla zaraz po rozpakowaniu mega rozczarowie.

w moze tez tak mialyscie lub na odwrot jeszcze wieksza radosc.
za pasem swieta urodziny imprezy

to co piszemy????

ja jako pierwsza odradzam sluchawke telefon fisher price w opakowaniu grala ladnie glosno mowila literki cyferki no fakt bylo napisane: po rozpakoowaniu intensywnosc glosu zmieniejszy sie w celu ochrony slychu

no ok ale ze az tak bardzo to sie nie spodziewalam - KIT
 
reklama
gdybym wiedziala ze to az tak sie zmieni to bym ja tak zostawila i tylko obciela bo to dluga folia byla tam wcisnieta :baffled: no ale juz mamy chenego co do nas przychodzi mniejszy i sie nia bawi
 
cd94017e1684cb3e332666262c6ca440.jpg
Witajcie:))
Ja dzisiaj kupiłam ciastolinę 3,5 letniemu Synkowi i polecam wkrecilo Go/wrecz wessalo:))
 
tak sobie pomyslalam ze moze sie przyda taki watek taka pigulka o zabawkach dla naszych malcow - albo umrze smiercia naturalna

zawsze ja mam dylemat co kupic Szymkowi cos madrego fajnego rozwojowego i czesc tzw. nowosci odpadla zaraz po rozpakowaniu mega rozczarowie.

w moze tez tak mialyscie lub na odwrot jeszcze wieksza radosc.
za pasem swieta urodziny imprezy

to co piszemy????

ja jako pierwsza odradzam sluchawke telefon fisher price w opakowaniu grala ladnie glosno mowila literki cyferki no fakt bylo napisane: po rozpakoowaniu intensywnosc glosu zmieniejszy sie w celu ochrony slychu

no ok ale ze az tak bardzo to sie nie spodziewalam - KIT
kupilam to ciulstwo z rok temu:baffled:
karola, to trzeba było nie wyrzucać zatyczki ze strzałeczką, grał by, dzwonił i śpiewał tak samo głośno jak przy próbie w sklepie:-D
Nawet niewiedzialam ze to az taka roznice zrobi a teraz to ani tego nieslysze praktycznie:baffled:
gdybym wiedziala ze to az tak sie zmieni to bym ja tak zostawila i tylko obciela bo to dluga folia byla tam wcisnieta :baffled: no ale juz mamy chenego co do nas przychodzi mniejszy i sie nia bawi
Zrobilam to samo:-D
 
I ja jestem roczarowana ta sluchawka.nie wiedzialam,ze bedzie tak cicho grac:wściekła/y:.Konrad praktycznie sie nia nie bawi:no:.
 
reklama
A my mamy słuchaweczkę i nie narzekam :-p:-p:-p

Emilka ma ją z rok faktycznie po wyjęciu się ścisza ale my najpierw tez włożyliśmy na stałe ten plastik i grała głośno a teraz ma wyjęte bo jak chodzi i trzyma przy uchu i udaje że z kimś rozmawia i chyba by miała bardzo za głośno ;-)
my tez:tak:;-)
 
Do góry