reklama

Zabawkowe szaleństwa

Temat na forum 'Mamusie Aniołków' rozpoczęty przez Lilijanna, 5 Grudzień 2011.

1. Lilijanna

Lilijanna Moderator

2. GosiaLew

GosiaLew Fanka BB :)

3. reklama
  4. daaa

daaa Fanka BB :)

My kupiliśmy dziś garnuszek na klocuszek fisher price.

5. GosiaLew

Co do sorterów to Kuba dostanie z vtecha od babci mikser, bo garnuszek n klocuszek siostra chce oddać po swoich dzieciach - w ogole to ta zabawka ma z 5 lat i jest w dobrym stanie ciągle, dlatego lubię zabawki fisher price'a

6. Lilijanna

Lilijanna Moderator

GosiaLew - no widzisz, a ja się nie mogę nadziwić jakim cudem właśnie ludzie sprzedają te zabawki FP w stanie idealnym, bo Ada szczeniaczka uczniaczka załatwiła i już ucho nie gra, garnuszek nie ma 2 klocków, ślimak 3 klocków, itd. To moje dziecię jakieś zdolne. :confused2:

A u nas Mikołajkowo to piramidka dla Ady FP, bo w Poznaniu nie ma, a trafiła się w Lidl w dobrej cenie.

7. ola**

ola** Fanka BB :)

a ja nadal nie wiem,bo Julek wszytsko ma .a piłek w tesco nie było

Beata chyba sanki ściągnę!!!!fajne

Ostatnia edycja: 5 Grudzień 2011
  8. GosiaLew

Kuba na Mikołajki dostał już bębenek i takie małe drobnostki od innych. Jeszcze mały to nie muszę chować w buta.

Ola** nie możliwe żeby Julek miał wszystko ;-)

9. Ewitka

Ewitka Majowo-lutowa mama

U nas już dzieci dostały zabawki: Agniesia ślimaka FP i to jest jej aktualny hit nr 1, ma po bracie bardzo podobnie działającą jak garnuszek FP, a nawet fajniejszą betoniarkę Kiddielandu (kompletna i nie zniszczona, spoko mozna sprzedawać :-)) . Siostra kupiła wtedy Garnuszek na klocuszek, okazał się wadliwy z wymianą był problem i tak przekonaliśmy się do zabawek firmy Kiddieland, które wg mnie są rewelacyjne. Na roczek zamówię kostkę inteaktywną z Kiddielandu. No i jeszcze dostala lalkę Natalkę z wózeczkiem spacerowym, prezent niby dla Agi, ale Pawełek o nim marzył, więc natrafiła się okazja, no i teraz bawi się w tatusia :-D
    No i mój przedszkolak dostał jeszcze Lotti Carotti i Camper lego, jak mówi, domek na kółkach, bo marzył o domku z Lego.
    Reszta zabawek pod choinkę, ale to już drobiazgi.

Ostatnia edycja: 6 Grudzień 2011
  10. reklama
  11. aniolki

aniolki i tym razem sie uda !!!

ja wlasnie mysle nad jakims sorterem a poki co K przytargal prezent dla mlodego z pracy(za ta cene 100x lepsiejsze cos bym wykukala no ale za darmoche moze byc ;-))SMOBY COTOONS STOLIK STOLICZEK EDUKACYJNY + GRATIS (1977548081) - Aukcje internetowe Allegro wiec Olaf pod choinke juz cos ma...
    Ola sanki na zywo wygladaja jakos lepiej-a spiworek super bo mozna 3 wersje zrobic i do wozka nam pasuje :tak: bo mozna go skrucic a jak dziecko wieksze to odepne ten dol i zostanie "dziura" na nogi coby buty "nie kapaly" w srodku ;-)

12. martusionek

martusionek Fanka BB :)

Poleć forum