reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabawkowe szaleństwa

aniolki

i tym razem sie uda !!!
Miasto
katowice
Rozwiązania
0
Ewitko Olaf ma taki INTERAKTYWNY JEŹDZIK PCHACZ KUBUŚ PUCHATEK (2037681974) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i ma frajde :tak: najfajniejszy dla niego jest ten schowek(wozi tam wszystko :baffled:) i klakson ;-) fakt ze jest maly (chociaz kuzynka Olafa ma niecale dwa lata i miesci sie a ona z tych wiekszych dzieci ;-)) ale przypuszczam ze na wiekszy Olaf mialby problem wejsc sam bo na ten daje rade
na roczek od chrzestnego dostanie rowerek,najprawdopodobniej ten http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy-quatro-rocket1-super-cena-i2023277392.html chyba ze polecacie jaks inny w podobnej cenie?
no i chcialam mu tablice na magnesy kupic-bo on tylko chodzi i przykleja naklejki wszedzie a moja lodowka jest tak porysowana od magnesow ze szok...

Ostatnia edycja:
reklama

Lilijanna

Fanka BB :)
Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Szukam jakiś książeczek o zostaniu starszą siostrą, najlepiej jakieś ok. 10 stron z grubymi kartkami. Jakbyście się nacięły to proszę o cynka lub zakup i dosłanie do mnie, oczywiście przelew wykonam. :tak:

GosiaLew

Rozwiązania
0
Szukam jakiś książeczek o zostaniu starszą siostrą, najlepiej jakieś ok. 10 stron z grubymi kartkami. Jakbyście się nacięły to proszę o cynka lub zakup i dosłanie do mnie, oczywiście przelew wykonam. :tak:
Myślisz, że coś takiego jest? Jak będę widziała to zakupię na pewno dla Ciebie.

Lilijanna

Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Gosiu - nie mam zielonego pojęcia, dlatego jakby komuś w ręce przy okazji coś takiego wpadło to ja bardzo chętna. Póki co nie widziałam, nie nacięłam się.

She1978

Orzeszek 27.05.2009 [*]
Rozwiązania
0
Lill zakupiłaś już jakąś książeczkę? I jak? Warto?

daaa

Rozwiązania
0
Kiedyś już pytałam, tylko nie wiem gdzie :/ - jakie macie spacerówki-parasolki i czy jesteście zadowolone? Ja myślałam nad maclarenem, ale chyba szkoda kasy.

reklama

just79

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Daa, my mamy Metro Espiro - dobrze się sprawuje, łatwo się składa (da się jedną ręką trzymać dziecia, a drugą złożyć/rozłożyć wózek, zapakować do bagażnika), waga o ile dobrze pamiętam 7,5 kg. Ten wózek jest ściągnięty z Maclarena - Maclarena przewagą jest bardziej zabudowana budka, która lepiej chroni od deszczu/wiatru/słońca

Do góry