reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zabawowo..czyli wszystko o zabawkach i zabawach naszych dzieci:)

Rozwiązania
0
Moja córa uwielbiała samochody. Kupiliśmy jej takie dużo autko, którym jeździła po ogródku. Polecam! Albo np lubiła przeglądać książki

reklama

Aleksander87

Zaciekawiona BB
Miasto
Racibórz
Rozwiązania
0
Ja sam nie mogę się doczekać swoich dzieci i dzieci od siostry :) mam tyle zabawek z przeszłości, makiety, pociągi i wszystko działa, samochody i ciężarówki sterowane RC wywrotki, warsztaty masa tego tylko wyjść na dwór i zrobić wielki plac budowy. Najlepiej wspominam zabawki z wadera czy matchboxy czy parkingi z serpentyną .

Ojciec zawsze mi kupował kolejki z drzewami, przystankami i budynkami kolejowymi ta pasaj została do dziś :) :)

Ale nie wiem czy syn ją przejmie po mnie, pewnie nie - technika cały czas się zmienia

Rozwiązania
0
Ja jestem cała w skowronkach bo moja córa przeżywa wielkie zafascynowanie książkami, mam nadzieję że nie chwilowe tylko stałe jak u mamy :D

Rozwiązania
0
Moja uwielbia wszelkie samochody, ciężarówki i piłki każdej wielkości. Lalki ją nie interesują i są dla niej nudne

adam_beatka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
u mnie bajki i klocki są na pierwszym miejscu. syn jest bardzo żywy i nawet zapisaliśmy go na takie godzinne zajęcia ruchowe dla maluchów, trzeba jakoś spożytkować jego energię. teraz szukam dla niego jakiś dresików, bo taki jest wymagany strój i chyba wezmę to na psoty.com wydają się porządne i trwałe,a przy nim to jest bardzo ważne hahah

Rozwiązania
0
Ulubionym miejscem zbaw naszego dwulatka jest namiot z tunelem. To taki własny kawałek przestrzeni, bo mało kto się tam mieści J. Namiot jest też miejscem wyciszenia i relaksu. Wersji jest wiele w zależności od powierzchni i upodobań, fajne zestawienie kryjówek dla dzieci na blogu Link do: Namiot dla dzieci - kryjówka

Sabina75

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mój synek lubił się bawić taką miseczką z przyssawką od spodu. Lubił sprawdzać do czego się może przykleić. Pawełek często ją pożyczał do zabawy i nie odkładał na miejsce. Nigdy nie mogłam jej znaleźć, jak chciałam nakarmić jego młodszą siostrę. Szukałam dla niego zabawek z przyssawkami, żeby przestał podbierać mi miseczkę. Znalazłam na tublu takiego ludzika. http://www.tublu.pl/zabawki-dla-starszakow/zabawki-wedlug-aktywnosci/zabawki-kreatywne/zabawka-kreatywna-oogi-glow.html Pawełkowi spodobał się i zostawił w spokoju miskę.

Rozwiązania
0
U nas furorę robią po prostu miski, łyżki drewniane, czasem garnek :D
A jeżeli chodzi o zabawki to jeździk + jakieś małe autka.
Generalnie największe zainteresowanie to wszystko czego nie można dotykać... ziemia w kwiatach etc...

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Akurat w kwestii zabawek dla dzieci, to ja wyznaję zasadę, że mniej znaczy lepiej i nastawiam się przede wszystkim na ich jakość a nie ilość. Potem okazuje się, że często wyrzucamy cały szereg zabawek których dziecko nigdy nie miało w rączce lub miało co najwyżej 2 razy.

reklama
Rozwiązania
0
Byle jak najmniej zabawek grających:) U nas dobrze się sprawdzają proste zabawki, typu drewniane klocki i szmaciane lalki, a z domowych rzeczy - sznurki, kłębki wełny, drewniane łyżki, itp. Najmłodszy jest nimi bardziej zainteresowany, niż tymi kupionymi w sklepie.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry