reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawowo..czyli wszystko o zabawkach i zabawach naszych dzieci:)

reklama
trampolina koszt około 600 zł kupa kasy.
Dziecko małe najlepiej czuje się na powietrzu, więc można dać mu możliwość bycia ogrodnikiem, niech sadzi, wysiewa , podlewa mój 3 -latek to uwielbia.
pomysł z zabawą w ogrodnika super! ale postawiłam na trampolinę tylko kupiłam taka małą, że w domu tez może byc spokojnie! W ogóle byłam ostatnio na szkoleniu SI i kurczaki nie przypuszczałam że tyle prostych rzeczy/ćwiczeń ma takie znaczenie dla integracji zmysłów!
 
mój siostrzeniec dwuletni bardzo ładnie układa puzzle. Były takie fajne w Biedronce 36 dużych elementów (naprawdę dużych,z 10cmx10). Cieszę się, że je mu kupiliśmy :) Myśleliśmy, że nie da rady... a tu niespodzianka :-)
 
my mamy puzzle z czuczu ,też są duże elementy i od 2 lat.Synek ma prawie trzy ,ułożyliśmu kilka razy wspólnie ,a teraz juz sam układa-fajna sprawa takie puzzle,ale fantastyczne dla dzieci są też klocki-bardzo edukacyjna zabawka.
 
Moja Zuzia z kolei ostatnio znudziła się klockami i odkąd urodził się jej braciszek zabrała się za opiekę nad lalkami :) Ma jeszcze takie małe maskotki misie z kolekcji sagi i nimi też uwielbia się bawić. Ma jeszcze koszyk na zakupy i różne owoce i warzywa do kompletu i cieszy się jak wyjmuje je i chowa do koszyka jednocześnie pokazując mi i nazywając co wyciąga :) Uwielbia też rysować po tablicy :) To są obecne jej zabawy :)
 
reklama
Ulubiona zabawka Oliwki to schody:)
Uwielbia po nich chodzić, na nich siedzieć. Układa na nich lalki i misie, czasami się kładzie z poduszką, rysuje, je i pije.
To w domu.
Ale jak jesteśmy w innym miejscu to też potrafi długo chodzić po schodach w górę i w dół. Schody pokochała odkąd zaczęła się przemieszczać.
 
Do góry