reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy, czyli w co i jak bawimy się z naszymi pociechami

reklama
Ola ma takie duże klocki i ja zwykle je składam razem żeby zajmowały mało miejsca a ona przychodzi i je rozwala i idzie dalej
 
Fajne te klocki:-)Ja wlasnie musze tez Mai jakies takie kupic:-)
A dzis Maja dostala od rodzinki laptopika,ale takiego od 4 lat-nie sadze,zeby to byl dobry zakup,ale trudno....
 
Wilmek Bardzo Cie przepraszam, ale na śmierc zapomniałam o Twojej prośbie. Juz wklejam fotke tych klocków. Nati uwielbia je układac.:tak::tak: To takie zwykłe, pastikowe klocuszki z dużymi otworami. Na razie woli te od drewnianych :tak:
Basia ale Ci sie przypomnialo:-Da my wlasnie takie same kupilismy:-D
mamy tez lego duplo ale narazie czekaja w pudelku:tak:
Ola ma takie duże klocki i ja zwykle je składam razem żeby zajmowały mało miejsca a ona przychodzi i je rozwala i idzie dalej
u nas jest to samo:-) chociaz ostatnio zaczal troche zbierac do pudelka:tak:
 
Weronika ma samych braci ciotecznych i zawsze chętnie się bawiła samochodami a ostatnio nawet sobie kupiła pistolet na kulki
 
reklama
U nas też króluja autka. Tojest zabawka numer 1. Kacper jakbył w wieku Kuby miał lakę i wózek i tym najlepiej mu się bawiło. Kubę natomiast lalki nie interesują. Fajne są też te klocki co Basia pokazała. Ale nie ma specjalnego zainteresowania za strony Kuby.
 
reklama
Do góry