reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy, czyli w co i jak bawimy się z naszymi pociechami

Szczotka od wc, , chemia, talerze, szklanki itd.
- u nas tez na topie.

Ale książki baaardzo lubi, sam mi przynosi,
żeby mu poczytać tzn. pooglądać.
Sam ładnie pokazuje co na obrazkach,
lub bierze mój palec i przesuwa na
różne rzeczy, a ja mówię co to .

Rysować to jeszcze nie bardzo, ale rzucać długopisami to i owszem...
 
reklama
Jak zabawka moglaby zainteresowac dziecko(moja Marys)co byscie mi polecily???chcialabym jej cos kupic,ostatnio kupilam jej telefon i mikrofon,wszystko jest fajne na 5min,mysle,ze Marysia ma malo zabawek,wiekszosc to jeszcze z czasow kiedy byla niemowlaczkiem:tak:(ma tez sorter i szczeniaczka-uczniaczka)narazie wszystko jest beee...
 
u mnie też te wypasione zabawki są be a zwykła butelka cacy.
dziś dorwała grającego słonika i nawet zrobiła mu pa pa choć leży już ze 3 miesiące
 
Dzieki Kasiu,wiesz nawet myslalam o stoliczku,jutro skocze do zabawkowego tylko znajc ceny Irlandzkie wywroce sie na plecy ja je zobacze,moze trafie na jakas obnizke,domek tez fajny,dziekuje:tak:;-)
 
Marlenka, a może takie plastikowe zwierzaczki -figurki,
u nas Wojtek się nimi potrafi jakiś czas zająć
- krówka, konik, piesek, kotek itd.
Wsadza je do samochodzika, albo ustawia, albo ja mu chowam
( tak żeby widział;-):-D) a on szuka!
albo grające pianinko, włącza sobie muzyczki i podryguje ...
Albo wózek dla lalki...
 
reklama
Do góry