reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy, czyli w co i jak bawimy się z naszymi pociechami


Do tego chetnie sie bawi zabawka, która jej zrobiłam - mała butelka po wodzie mineralnej a w niej ryż i groch - OCH !! :-D:-D
I bajeczki !!!!!

Może też wypróbuję - choć Wojtkowi niestety wszystko się szybko nudzi!
Bajeczek raczej unikam jeszcze sporadycznie włączam Teletubisie na YouTube
żeby dokończył jedzonko;-)
 
reklama
Moja Marysia najlepiej lubi zabawy z psem,tylko moja sunia boi sie jej,ta robi jej masaze,ciagnie za skore,wkladajac palec prosto w oko pokazuje gdzie je ma;-)do tego przejela jej kojec i bawi sie jej zabawkami(kosci i takie tam,hihi);-)jejku...
 
marlenko bruno lubi wszystko co grajace byle glosniej:-D moze podsun jej cos w sklepie moze akurat jej sie spodoba:-)
bbkania pisalas o klockach..a moglabys napisac jakie masz bo ja wlasnie szukam dla Bruna...najchetniej takie wpinane bo on ostatnie wszystko zamyka zaklada wieczka na butle puszki wiec moze klocki tez bedzie wpinal...tylko musza byc duze bo na bank wyladuja w buzi:-D
 
Ja tez mam takie duże i mała lubi je rozwalać . Ogólnie to najbardziej lubi wywalać taty gacie z szuflady , w kuchennych szufladach też , więc zabawki leżą . Najfajniejsze jest to że dzieci zapominają a potem jak odkrywają starą zabawkę jako coś nowego to zabawa jest od nowa dlatego czekam i czekam
 
reklama
Ja np chowam niektore zabaweczki,bo widze,ze sie znudzily Marysi i po kilku dniach wyjmuje i cieszy sie jakby widziala je pierwszy raz,a z pozostawianiem rzeczy-zabawek w roznych miejscach przez nasze dzieci jest przeslodkie,Moja Marys chowa klocki lub zabawkowe telefony do mojej torby,jak musze placic w sklepie czasami wyjmuje mnostwo pierdolek zanim znajde portfel,na kasierki zawsze to fajnie dziala,smieja sie i patrza na Marysie:-D
 
Do góry