reklama

zabawy dla 3-latka

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez gosiawaszak1, 13 Grudzień 2011.

1. gosiawaszak1

gosiawaszak1 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :hmm:Jestem mamą 3 letniej Gabrysi potrzebuje pomocy czasami gdy jest brzydka pogoda na dworzu niemam pomysłów co zaproponować dziecku żeby się nie nudziło w domu może ktoś ma jakieś pomysły jak można zabawić 3letnie dziecko nudzące się w domu
    z góry dziękuje każdej mamie za propozycję:-)

2. emiliap

emiliap Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój synek uwielbia zabawy plasteliną. Zapraszam na mój blog.

3. reklama
  4. gosiawaszak1

gosiawaszak1 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja też ostatnio postanowiłam kupić jej zestaw z plasteliną i czasem lubię z nią polepić :-)pozdrawiam emiliap:blink:

5. emiliap

emiliap Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    cieszę się. teraz mój malec wpadł w szał układania puzzli. Jest coraz lepszy a my zyskujemy nowe układanki i nie możemy wyjść z podziwu jak mu to dobrze wychodzi ich układanie. dziś układał z drobnymi przerwami 5 godzin - nie zniszczalny

6. stylg

stylg Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie i moją córeczkę zainteresowały ostatnio zabawy z quizomanią i mapa ze zwierzętami, które znalazłam na helikopterku.

7. stylg

stylg Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Duże wrażenie robi też np Mata Aquadoodle Animal - Helikopterek

8. Spełniona Mama

Spełniona Mama Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mamo Gabrysi, przesyłam nasze pomysły na deszczowe dni:
    1. zastępujemy piasek z piaskownicy drobnymi materiałami takimi jak fasola lub ryż. Syn bawi się w przesypywanie, dostaje kubeczki, łopatkę, ciężarówki które te towary przewożą i potrafi przy tym posiedzieć
    2. zabawa wodą - miska z wodą i auta, statki, samoloty kubeczki do przelewani
    3. malowanie makaronu, fasoli albo kamieni. Z makaronu penne można zrobić później kolorowe korale.

Pozdrowienia! i oby w tym roku czekało nas latem mało deszczowych dni :)

9. aniusia15

aniusia15 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja ślicznotka bardzo często maluje.Jak razem się bawimy to robimy konkurs kto co ładniej namaluje oczywiście ja się nie staram by dać jej szansę.Układamy puzzle lub po prostu gramy w gry planszowe edukacyjne które jej się podobają :-DAle więcej czasu spędza z nią mąż dlatego że mam ośmiomiesięcznego synka który potrzebuje więcej opieki niż ona ale Tamara nie jest przeze mnie porzucona :)

10. reklama
  11. basia.872

basia.872 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No właśnie, tańczyć, śpiewać, rysować, lepić... A może zacznie Ci powolutku i nie za wiele ale pomogać w domu? Możecie też układać puzzle, albo gdy już Twoje dziecko jest zainteresowane to próbować nauki alfabetu np pokazywanie rzeczy na daną literkę :)

12. maria12

maria12 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Od trzech lat są już chyba dostępne dla dzieci te wszystkie ciastoliny, twórcza zabawa jest najlepsza dla takich maluszków:)

Poleć forum