reklama

zabawy dla 3-latka

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez gosiawaszak1, 13 Grudzień 2011.

1. gosiawaszak1

gosiawaszak1 Zaciekawiona BB

:hmm:Jestem mamą 3 letniej Gabrysi potrzebuje pomocy czasami gdy jest brzydka pogoda na dworzu niemam pomysłów co zaproponować dziecku żeby się nie nudziło w domu może ktoś ma jakieś pomysły jak można zabawić 3letnie dziecko nudzące się w domu
    z góry dziękuje każdej mamie za propozycję:-)

2. emiliap

emiliap Fanka BB :)

Mój synek uwielbia zabawy plasteliną. Zapraszam na mój blog.

3. reklama
  4. gosiawaszak1

gosiawaszak1 Zaciekawiona BB

moja też ostatnio postanowiłam kupić jej zestaw z plasteliną i czasem lubię z nią polepić :-)pozdrawiam emiliap:blink:

5. emiliap

emiliap Fanka BB :)

cieszę się. teraz mój malec wpadł w szał układania puzzli. Jest coraz lepszy a my zyskujemy nowe układanki i nie możemy wyjść z podziwu jak mu to dobrze wychodzi ich układanie. dziś układał z drobnymi przerwami 5 godzin - nie zniszczalny

6. stylg

stylg Początkująca w BB

Mnie i moją córeczkę zainteresowały ostatnio zabawy z quizomanią i mapa ze zwierzętami, które znalazłam na helikopterku.

7. stylg

stylg Początkująca w BB

Duże wrażenie robi też np Mata Aquadoodle Animal - Helikopterek

8. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Dla trzylatka bardzo atrakcyjne są wszelkie zabawy w domu, w kuchni:) można robić super prace- obrazy z ryżu, kaszy przyklejane na kartkę i pomalowane plakatówkami:) Super zabawa dla całej rodzinki:)

9. Spełniona Mama

Spełniona Mama Zaciekawiona BB

Mamo Gabrysi, przesyłam nasze pomysły na deszczowe dni:
    1. zastępujemy piasek z piaskownicy drobnymi materiałami takimi jak fasola lub ryż. Syn bawi się w przesypywanie, dostaje kubeczki, łopatkę, ciężarówki które te towary przewożą i potrafi przy tym posiedzieć
    2. zabawa wodą - miska z wodą i auta, statki, samoloty kubeczki do przelewani
    3. malowanie makaronu, fasoli albo kamieni. Z makaronu penne można zrobić później kolorowe korale.

Pozdrowienia! i oby w tym roku czekało nas latem mało deszczowych dni :)

10. reklama
  11. aniusia15

aniusia15 Zaciekawiona BB

Moja ślicznotka bardzo często maluje.Jak razem się bawimy to robimy konkurs kto co ładniej namaluje oczywiście ja się nie staram by dać jej szansę.Układamy puzzle lub po prostu gramy w gry planszowe edukacyjne które jej się podobają :-DAle więcej czasu spędza z nią mąż dlatego że mam ośmiomiesięcznego synka który potrzebuje więcej opieki niż ona ale Tamara nie jest przeze mnie porzucona :)

12. basia.872

basia.872 Początkująca w BB

No właśnie, tańczyć, śpiewać, rysować, lepić... A może zacznie Ci powolutku i nie za wiele ale pomogać w domu? Możecie też układać puzzle, albo gdy już Twoje dziecko jest zainteresowane to próbować nauki alfabetu np pokazywanie rzeczy na daną literkę :)

Poleć forum