reklama

Zabawy dla chłopców...

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Agnexx, 26 Luty 2005.

1. Agnexx

Agnexx Gość

Mam dwóch synów, których interesują tylko biegi i fikołki, może któraś z mam też ma w domu "koziołki" i pomysł na wyciszenie dzieci??? Ja już nie daję rady, wieczorem ledwo żyję, a moje dzieci w ogóle nie są zmęczone... :(

2. Idalka

Idalka Aktywna w BB

Moze zainteresuje ich ciastolina. Polecam firmy Play Doh :)

3. reklama
  4. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Może jakieś zajęcia typu basen trochę pomogą, bo ewidentnie twoje dzieci lubia ruch:-) My kupiliśmy trampolinę i co jakis czas szymek ma "przymusowe" skakanie. Jeśli wieczorem bardzo szaleją to wsadzam dwójkę do wanny z ciepła wodą i pluszcze się towarzystwo, potem "kotłowanie" w łóżku i czytanie bajek. Lepienie ciasta też dobrze robi,bo potrzeba sporo siły, a poza tym można coś robić wspólnie.
    A wykończenie wpisuję w pozycję - niedogodności bycia rodzicem ;D  Chociaż czasem tez mam serdecznie dosyć. Potem myslę, jak kiedys z rozrzewnieniem będę wspominać minione czasy ;) Jak nie zadziała - to przypominam sobie własne dzieciństwo, no ale ze mnie była niezła rozrabiara ;)
    pozdrawiam ania, hanka 16 m-cy, szymek 5l. i 3 m-ce

5. MARZENA

MARZENA Początkująca w BB

Ja polecam malowanie farbami, zajumje dzieci na jakiś czas i ppozwala uuchomi9ć wyobrażnię

Poleć forum