reklama

zabawy dla niemowlaka

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez theo, 4 Kwiecień 2005.

1. theo

theo Fanka BB :)

witam :)
    czy nie znacie jakiś zabaw dla niemowlaka?? moja niunia ma 2,5 miesiąca i ciągle domaga się uwagi! już niewiem jakie zabawy mam wymyślać i powoli wymiękam :( dodam że Julka szybko sie nudzi.
    czy macie jakieś rady???
    dzięki z góry ;)

2. MamaOlafa

MamaOlafa Zadomowiona(y)

Witam
    Mój teściu kupił dzisiaj dwie swietne książki z propozycjami zabaw dla niemowlaków i maluchów.
    Obie pozycje są warte polecenia, zawieraja mnóstwo zabaw które uczą i rozwijają,wzmacniających więź emocjonalną, pełnych śmiechu i radości, artystycznych, podczas rozbierania i kąpieli, na dobranoc...itd Są super!
    Jackie Silberg: Gry i zabawy z niemowlakami
    Jackie Silberg: Gry i zabawy z maluchami (powyżej I rż)

3. reklama
  4. theo

theo Fanka BB :)

dzieki MamaOlafa powiem mężowi żeby mi kupił ;)

5. MamaOlafa

MamaOlafa Zadomowiona(y)

Nie ma za co :-*
    Polecam się na przyszłość :laugh:
    Pozdrowionka

6. zdradz nam kilka takich pomyslowz tej ksiazeczki prosze...:tak::tak:;-):sorry:

7. siostra joanna

siostra joanna Początkująca w BB

Trochę późno ale może komu innemu się przyda odpowiedź :)
    Oto ulubione zabawy Mikołaja (ma prawie 7 miesięcy)
    - nie ma, nie ma, a kuku!!! - najlepiej jak się wyskakuje kilka razy z tego samego miejsca i nagle z innego
    - bujanie na kocyku jak na hamaku i na trzy- cztery podrzucamy Go delikatnie do góry
    - kładziemy Go na łóżku, podłodze, gdziekolwiek, przewracamy na boki i "podgryzamy" żeberka
    - jak był młodszy uwielbiał "warzyła sroczka kaszkę" i :kizi mizi" z jednoczesnym głaskaniem mojej twarzy Jego rączkami
    I coś, co Go zawsze rozbawia: jak ktoś macha głową na boki

Jak znacie jeszcze jakieś zabawy - poproszę, napiszcie, mnie już się wena kończy :)

8. limbaboo

limbaboo Początkująca w BB

Apropo sroczki to prawda, sprawdza się. Można jeszcze robić patataj

9. alija

alija Lipcowa mama 2009

Mi znajoma poleciała serie Zabawy fundamentalne. Też są dostosowane do wieku dziecka.
    Własnie mam zamiar zakupic dla mojego 2-miesiecznego synka.

10. reklama
  11. Agaxx

Agaxx Zaciekawiona BB

jaka jest najlepsza, co polecacie

12. aniamacek

aniamacek Fanka BB :)

moja córcia ma 4 miesiące i póki co najlepiej się bawi grzechotkami i gryzakami, ma też maskotki i jej ulubiona to malutka małpka z gładkiego materiału, w sumie takie dziecko bierze wszystko do buzi i na tym skupia swoja uwagę.

Poleć forum