reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawy i ćwiczenia z maluszkiem

moja Lenka też zagląda za mną jak odchodzę od niej karuzelą bez muzyczki bawiła się dzisiaj prawie godzinkę a jak do niej mówię to zaczyna gaworzyć i jak brak jej słów to nadrabia rączkami nóżkami i słodkimi minkami
 
reklama
Mój mały skupia się na karuzelce z 15-20 min potem już "woła". Ale dzięki temu zdąrze zawsze rano się umyć ubrać i czasami zrobić sobie sniadanko:-D Ładnie już próbuje gaworzyć, no i te uśmiechy, które zaczyna rozdawać, od razu mu wybaczam nie przespane noce:-)
Narazie ćwiczymy nóżki "jedzie rowerek..." i bioderka. Próbowałam dać mu grzechotkę, ale chwyci ją nie patrząc na nią i zaraz wypuszcza więc jescze trzeba poczekać. Mam zamiar mu kupić takie grzechotki do zapięcia na nóżkach i rączkach podobno wtedy dziecko już zaczyna się na tym skupiać i pewnie więcej rusza nóżkami i rączkami.
 
i ja, możecie polecić jakiegoś sprzedawcę?;-)

a u mnie nadal nei wyciąga rączek do zabawe, wodzi za nimi wzroskiem, do niektórych się nawet śmieje, rączki ma otwarte ale nie wyciąga po nie a niby na tm etapie powinien wyciągać, chwytać i brać do buzi. narazie do buzi to tylko rączki bierze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a u mnie nadal nei wyciąga rączek do zabawe, wodzi za nimi wzroskiem, do niektórych się nawet śmieje, rączki ma otwarte ale nie wyciąga po nie a niby na tm etapie powinien wyciągać, chwytać i brać do buzi. narazie do buzi to tylko rączki bierze

Moja Milenka tez jeszcze nie wyciaga raczek do zabawek :-) Wodzi wzrokiem, usmiecha sie, ale w raczkach jeszcze nie trzyma grzechotek. Wydaje mi sie, ze jeszcze jest na to czas :-)
 
reklama
Do góry