reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawy i ćwiczenia z maluszkiem

j_asia co do sadzania to absolutna racja, dziecko siada z pozycji na czworakach wiec nie prędko. ja chodzę ze starszym synkiem do fizjoterapeuty (bo właśnie min taki błąd popełniliśmy z tym siadaniem) i on też mi móiwl że generalnie nosidła to juz jak dziecko siedzi. My co prawda mamy nosidlo ergonomiczne ale muszę mu je pokazać żeby sie wypowiedział czy w takim mogę teraz nosic czy nie. Też slyszalam wiele niepochlebnych opini na temat nosidel w których dzieci są przodem do świata często mówi się o nich "urwijajca" .Chyba najlepsza jest chusta ale tez nie mam pewności. U rehabilitanta będę za 2 tygodnie na kontroli z młodszym to się wszystkiego dowiem.
 
reklama
Do góry