reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWY i STYMULOWANIE rozwoju maluszków

mnie się wydaje, że z jednej strony kiedy dziecko jest tak wszystkiego ciekawe, to jest na plus, bo rozwija się i poznaje nowe rzeczy, a to do rozowju dziecka jest potrzebne :-) wiadomo dziecko nie zawsze będzie się tylko zabawkami interesowało, ale po to my jesteśmy, żebyśmy nauczyły nasze pociecy, co wolno, a czego nie :-)
 
reklama
Moja małą interesuje dosłownie wszystko....:) najbardziej niszczenie i rozwalanie. Ale pozwalam jej na to w granicach rozsądku. Tez chcę stymulować jej rozwój 9 choć rozwija się super!), ale nie chcę przesadzać... uczenie czytania, liczenia...jakoś mnie nie przekonuje...fajne miejsce z mądrymi pomysłami zanalazłam tu: Inteligentne Zabawy. Zabawy z dziećmi.
 
polecam Robaki-bawiaki :) od fisher price
Zabawka mozna powiedziec eco - nie wymaga baterii :)
Cztery kolorowe robaczki , można nimi po manipulować i albo się schowają albo wyskakuja. Dziecko wciska robaka aby potem za pomoca pokretelek, przycisku czy przesuwki zmusic robaka do pojawienia sie :)
 
też słyszałam o robakach :) polecam też pieska interaktywnego od FP, świetnie się sprawdza :) poza tym, skoczek firmy Arti, daje szerokie możliwości do szaleństw Olci ;)
 
ja to bym chciala kupic cos mojej kuzynce. ma 8 miesiecy i chcialabym kupic jej cos rozwojowego tzn. chodzi mi o jakies zabawki z dopasowywaniem ksztaltow w sklepach sa takie rzeczy dostepne ale plastikowe i pisze na nich wyprodukowano w ....... hm... takie cos z gory odpada wole cos bardziej ekologicznego moze moglby mi ktos cos doradzic?
 
Witajcie Mamy,
ja z moją córą chodziłam na zajęcia. W Krakowie są np. takie Kreatywka - to są akurat ogólnorozwijające muzyczne. Prowadzą instruktorki, które znają milion zabaw. Masuję moja malutką codzienne śpiewając jej przy tym. Kupiłam sobie też takie piłeczki i woreczki jak na zajęciach. Pójdziemy chyba znowu, bo córa moja świetnie reagowała na towarzystwo innych niemowlaków:):-)
 
reklama
Do góry