reklama

ZABAWY i STYMULOWANIE rozwoju maluszków

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez margot, 16 Lipiec 2005.

1. izunia78

izunia78 Początkująca w BB

ja to bym chciala kupic cos mojej kuzynce. ma 8 miesiecy i chcialabym kupic jej cos rozwojowego tzn. chodzi mi o jakies zabawki z dopasowywaniem ksztaltow w sklepach sa takie rzeczy dostepne ale plastikowe i pisze na nich wyprodukowano w ....... hm... takie cos z gory odpada wole cos bardziej ekologicznego moze moglby mi ktos cos doradzic?

2. agnieszka4710

agnieszka4710 Początkująca w BB

Witajcie Mamy,
    ja z moją córą chodziłam na zajęcia. W Krakowie są np. takie Kreatywka - to są akurat ogólnorozwijające muzyczne. Prowadzą instruktorki, które znają milion zabaw. Masuję moja malutką codzienne śpiewając jej przy tym. Kupiłam sobie też takie piłeczki i woreczki jak na zajęciach. Pójdziemy chyba znowu, bo córa moja świetnie reagowała na towarzystwo innych niemowlaków:):-)

3. reklama
  4. emiliap

emiliap Fanka BB :)

mój syn uwielbiał pacynkę ze skarpetki oraz gdy mu się chowaliśmy.

5. Dora_M

Dora_M Fanka BB :)

kasiamajasia - ile masz płacone za to, że ktoś to klika co? wyobraź sobie ze niektóre mamy które tu zaglądają znają się trochę na tzw. "zarabianiu przez internet".

6. kleopatrazone

kleopatrazone Początkująca w BB

Mój Jasiek bardzo lubi jak mu się robi rączkami i nóżkami "brawo" - no i uwielbia moje włosy, którymi ja wprost kocham go miziać ;)

7. Kopka

Kopka Fanka BB :)

Moja corcia uwielbia jak jej sie chowamy i co jakis czas mowimy "akuku" oprocz tego wrecz uwielbia bawic sie wlosami i gdy ja laskoczemy lub "pierdzimy" w brzuszek czy szyjke,wtedy smieje sie w glos.Lubi tez przgladac sie w lusterku i zabawe typu "idzie tak nieborak";)

8. alex88

alex88 Początkująca w BB

U nas najlepszą zabawą dla 4 miesięcznego bobasa jest położenie go przed lustrem.
    Bardzo się wtedy śmieje ale dziwne, bo lustro "działa" na niego tylko w pozycji leżącej :-D

Tak jak na filmie:

[video=youtube;l51CWrwLtEQ]http://www.youtube.com/watch?v=l51CWrwLtEQ[/video]

9. mamakasi5m

mamakasi5m Początkująca w BB

10. reklama
  11. MilaMilka

MilaMilka Początkująca w BB

Tak , te zabawki czarno białe super:) Miałam poduszkę-orkę i teraz jak już nie karmię to poducha dekoracyjna- rewelka znajomi się pytają skąd taką mam:)

12. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

Mama-Zadumana
    Zapraszam na blog o blaskach i cieniach macierzyństwa i nie tylko:)

Poleć forum