reklama

ZABAWY i STYMULOWANIE rozwoju maluszków

reklama

Dora_M

Fanka BB :)
Miasto
O-ca
Rozwiązania
0
kasiamajasia - ile masz płacone za to, że ktoś to klika co? wyobraź sobie ze niektóre mamy które tu zaglądają znają się trochę na tzw. "zarabianiu przez internet".

Rozwiązania
0
Mój Jasiek bardzo lubi jak mu się robi rączkami i nóżkami "brawo" - no i uwielbia moje włosy, którymi ja wprost kocham go miziać ;)

Kopka

Fanka BB :)
Miasto
Plymouth
Rozwiązania
0
Moja corcia uwielbia jak jej sie chowamy i co jakis czas mowimy "akuku" oprocz tego wrecz uwielbia bawic sie wlosami i gdy ja laskoczemy lub "pierdzimy" w brzuszek czy szyjke,wtedy smieje sie w glos.Lubi tez przgladac sie w lusterku i zabawe typu "idzie tak nieborak";)

Rozwiązania
0
U nas najlepszą zabawą dla 4 miesięcznego bobasa jest położenie go przed lustrem.
Bardzo się wtedy śmieje ale dziwne, bo lustro "działa" na niego tylko w pozycji leżącej :-D

Tak jak na filmie:

[video=youtube;l51CWrwLtEQ]http://www.youtube.com/watch?v=l51CWrwLtEQ[/video]

Rozwiązania
0
Tak , te zabawki czarno białe super:) Miałam poduszkę-orkę i teraz jak już nie karmię to poducha dekoracyjna- rewelka znajomi się pytają skąd taką mam:)

Rozwiązania
0
Każde dziecko jest inne, mój pierwszy syn od 3 miesiąca lubił grzechotki, pluszaki, obserwowaliśmy jego zainteresowanie a przy tym był bardzo spokojny, z miesiąca na miesiąc widać było jak poznaje, uczy się łapać, bawi się, tak jak powinno być, natomiast, młodszy, zupełne przeciwieństwo, od noworodka niezadowolony, grzechotki, zabawki, zupełnie nie interesowały, ewentualnie gryzaki, bo się na nich wyżywał. Później też nie pałał miłością do zabawek, wolał, walić garkami, grzebać w kablach, wtyczkach, ciągle trzeba było na niego uważać.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem