reklama

ZABAWY i STYMULOWANIE rozwoju maluszków

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez margot, 16 Lipiec 2005.

1. agnieszka4710

agnieszka4710 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie Mamy,
    ja z moją córą chodziłam na zajęcia. W Krakowie są np. takie Kreatywka - to są akurat ogólnorozwijające muzyczne. Prowadzą instruktorki, które znają milion zabaw. Masuję moja malutką codzienne śpiewając jej przy tym. Kupiłam sobie też takie piłeczki i woreczki jak na zajęciach. Pójdziemy chyba znowu, bo córa moja świetnie reagowała na towarzystwo innych niemowlaków:):-)

2. emiliap

emiliap Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój syn uwielbiał pacynkę ze skarpetki oraz gdy mu się chowaliśmy.

3. reklama
  4. Dora_M

Dora_M Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kasiamajasia - ile masz płacone za to, że ktoś to klika co? wyobraź sobie ze niektóre mamy które tu zaglądają znają się trochę na tzw. "zarabianiu przez internet".

5. kleopatrazone

kleopatrazone Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój Jasiek bardzo lubi jak mu się robi rączkami i nóżkami "brawo" - no i uwielbia moje włosy, którymi ja wprost kocham go miziać ;)

6. Kopka

Kopka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja corcia uwielbia jak jej sie chowamy i co jakis czas mowimy "akuku" oprocz tego wrecz uwielbia bawic sie wlosami i gdy ja laskoczemy lub "pierdzimy" w brzuszek czy szyjke,wtedy smieje sie w glos.Lubi tez przgladac sie w lusterku i zabawe typu "idzie tak nieborak";)

7. alex88

alex88 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas najlepszą zabawą dla 4 miesięcznego bobasa jest położenie go przed lustrem.
    Bardzo się wtedy śmieje ale dziwne, bo lustro "działa" na niego tylko w pozycji leżącej :-D

Tak jak na filmie:

[video=youtube;l51CWrwLtEQ]http://www.youtube.com/watch?v=l51CWrwLtEQ[/video]

8. mamakasi5m

mamakasi5m Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. MilaMilka

MilaMilka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak , te zabawki czarno białe super:) Miałam poduszkę-orkę i teraz jak już nie karmię to poducha dekoracyjna- rewelka znajomi się pytają skąd taką mam:)

10. reklama
  11. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mama-Zadumana
    Zapraszam na blog o blaskach i cieniach macierzyństwa i nie tylko:)

12. EWAABR

EWAABR Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Każde dziecko jest inne, mój pierwszy syn od 3 miesiąca lubił grzechotki, pluszaki, obserwowaliśmy jego zainteresowanie a przy tym był bardzo spokojny, z miesiąca na miesiąc widać było jak poznaje, uczy się łapać, bawi się, tak jak powinno być, natomiast, młodszy, zupełne przeciwieństwo, od noworodka niezadowolony, grzechotki, zabawki, zupełnie nie interesowały, ewentualnie gryzaki, bo się na nich wyżywał. Później też nie pałał miłością do zabawek, wolał, walić garkami, grzebać w kablach, wtyczkach, ciągle trzeba było na niego uważać.

Poleć forum