reklama

ZABAWY i STYMULOWANIE rozwoju maluszków

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez margot, 16 Lipiec 2005.

1. martinek

martinek Fanka BB :)

2. katarzynka134

katarzynka134 Początkująca w BB

Gdzie najcześciej kupujecie zabawki dla swoich pociech?

3. reklama
  4. u Bubinka

u Bubinka Zaciekawiona BB

Ja sprawdzam w smyku, a kupuję w internecie - bo taniej, no chyba że są przeceny :)

< u Bubinka >

5. jasiobombasio

jasiobombasio Początkująca w BB

6. agakle

agakle Początkująca w BB

Ja co prawda mam już trochę starsze dziecko ale razem z mężem stawiamy na różne rodzinne gry. Synek uwielbia z nami grać, początkowo miał problem z przegrywaniem ale na szczęście już się nauczył, że nie zawsze to on musi wygrać ;) Zazwyczaj zamawiamy gry z prolis.pl mają tam dosyć duży wybór a, że to sprawdzony sklep to wiemy, że na pewno wszystko będzie ok :) zabawki jak kupujemy to też często właśnie od nich

7. erikawods

erikawods Zaciekawiona BB

Z Pawłem oglądamy youtuba, ale uwielbia takie bajki

8. erikawods

moje dziecko uwielbia Baby Born i oglądać bajki na youtube =)

9. erikawods

moje dziecko uwielbia Baby Born i oglądać bajki na youtube =)

10. reklama
  11. mommy123

mommy123 Zaciekawiona BB

Super pomysł z tym balonem przy nodze! :)
    Z zabawek, które ostatnio mi wpadły w oko, to cała seria Chicco, która była w Biedronce. Trzepaczka, Garnuszek z jajkiem (kupiłam-na zdj poniżej;)), paletka malarska, kaczuszka i konewka - wszystkie kosztowały tylko 29,99 zł, a były bardzo ładne, dobrze wykonane i przede wszystkim - grały lub grały i świeciły ;) A wiadomo, że to się maluchom podoba :D
    Moja Nina co prawda nie ma 6 mcy, ale mega spodobał jej się garnuszek z jajkiem sadzonym :) Wydaje fajne dźwięki, zabawka nie jest głośna (mnie osobiście męczą te wszystkie wyjące zabawki), świeci się, gdy ułoży się jajeczko. Polecam :)

Załączniki:

Poleć forum