reklama

ZABAWY i STYMULOWANIE rozwoju maluszków

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez margot, 16 Lipiec 2005.

1. EWAABR

EWAABR Początkująca w BB

Każde dziecko jest inne, mój pierwszy syn od 3 miesiąca lubił grzechotki, pluszaki, obserwowaliśmy jego zainteresowanie a przy tym był bardzo spokojny, z miesiąca na miesiąc widać było jak poznaje, uczy się łapać, bawi się, tak jak powinno być, natomiast, młodszy, zupełne przeciwieństwo, od noworodka niezadowolony, grzechotki, zabawki, zupełnie nie interesowały, ewentualnie gryzaki, bo się na nich wyżywał. Później też nie pałał miłością do zabawek, wolał, walić garkami, grzebać w kablach, wtyczkach, ciągle trzeba było na niego uważać.

2. martinek

martinek Fanka BB :)

3. reklama
  4. katarzynka134

katarzynka134 Początkująca w BB

Gdzie najcześciej kupujecie zabawki dla swoich pociech?

5. u Bubinka

u Bubinka Zaciekawiona BB

Ja sprawdzam w smyku, a kupuję w internecie - bo taniej, no chyba że są przeceny :)

< u Bubinka >

6. Geko

Geko Zaciekawiona BB

Witam, z tego co wiem, to całkiem spora ilość rodziców robi właśnie w ten sposób. Często gęsto sprawdzają zabawki w sklepach stacjonarnych, jednak ceny w internecie przekonują do zakupu :) Zatem zapraszam, sprawdźcie samie.
    www.samdlamam.pl

7. jasiobombasio

jasiobombasio Początkująca w BB

8. agakle

agakle Początkująca w BB

Ja co prawda mam już trochę starsze dziecko ale razem z mężem stawiamy na różne rodzinne gry. Synek uwielbia z nami grać, początkowo miał problem z przegrywaniem ale na szczęście już się nauczył, że nie zawsze to on musi wygrać ;) Zazwyczaj zamawiamy gry z prolis.pl mają tam dosyć duży wybór a, że to sprawdzony sklep to wiemy, że na pewno wszystko będzie ok :) zabawki jak kupujemy to też często właśnie od nich

9. erikawods

erikawods Zaciekawiona BB

Z Pawłem oglądamy youtuba, ale uwielbia takie bajki

10. reklama
  11. erikawods

moje dziecko uwielbia Baby Born i oglądać bajki na youtube =)

12. erikawods

moje dziecko uwielbia Baby Born i oglądać bajki na youtube =)

Poleć forum