reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWY i STYMULOWANIE rozwoju maluszków

kasiamajasia - ile masz płacone za to, że ktoś to klika co? wyobraź sobie ze niektóre mamy które tu zaglądają znają się trochę na tzw. "zarabianiu przez internet".
 
reklama
Moja corcia uwielbia jak jej sie chowamy i co jakis czas mowimy "akuku" oprocz tego wrecz uwielbia bawic sie wlosami i gdy ja laskoczemy lub "pierdzimy" w brzuszek czy szyjke,wtedy smieje sie w glos.Lubi tez przgladac sie w lusterku i zabawe typu "idzie tak nieborak";)
 
U nas najlepszą zabawą dla 4 miesięcznego bobasa jest położenie go przed lustrem.
Bardzo się wtedy śmieje ale dziwne, bo lustro "działa" na niego tylko w pozycji leżącej :-D

Tak jak na filmie:

[video=youtube;l51CWrwLtEQ]http://www.youtube.com/watch?v=l51CWrwLtEQ[/video]
 
Tak , te zabawki czarno białe super:) Miałam poduszkę-orkę i teraz jak już nie karmię to poducha dekoracyjna- rewelka znajomi się pytają skąd taką mam:)
 
Każde dziecko jest inne, mój pierwszy syn od 3 miesiąca lubił grzechotki, pluszaki, obserwowaliśmy jego zainteresowanie a przy tym był bardzo spokojny, z miesiąca na miesiąc widać było jak poznaje, uczy się łapać, bawi się, tak jak powinno być, natomiast, młodszy, zupełne przeciwieństwo, od noworodka niezadowolony, grzechotki, zabawki, zupełnie nie interesowały, ewentualnie gryzaki, bo się na nich wyżywał. Później też nie pałał miłością do zabawek, wolał, walić garkami, grzebać w kablach, wtyczkach, ciągle trzeba było na niego uważać.
 
reklama
Do góry