reklama

Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane

Temat na forum 'dzieci urodzone we wrześniu 2009' rozpoczęty przez enka75, 29 Styczeń 2010.

1. enka75

enka75 mamuśka :)

To zakładam wątek. Już teraz jest on aktualny, bo etap spania i jedzenia już za nami, teraz zaczyna się etap poznawczy czyli zabawy i zabawki ect dla dzieci.

Z polecanych , moja młoda uuuwielbia książeczke fisher price z materiału. Nie tylko fajnie sie ją chwyta rączką ale i można ją pociućkać :-)

2. MagdaCha

MagdaCha podwójnie wrześniowa

Ja się dzisiaj zastanawiałm nad kupnem w najbliższym czasie dużych puzzli piankowych na podłogę. oprócz tego że można je rozłożyć co zabezpiecza przed uderzeniem to mozna je łączyć i zbudowac np domek. Jednak zaczęłam się zastanwiać bo Pani w sklepie zwróciła uwagę żeby uważac aby maluch nie zjadał tych wystających końców. Coś w tym jest. Czy rozważąłyście taki zakup lub macie doświadczenie?

3. reklama
  4. enka75

enka75 mamuśka :)

ja kupiłam :) fakt że tam jest od 3-go roku na tych puzzlach ale co tam, młoda ma inne opcje do gryzienia, tego wogóle nie rusza. Traktuje jako zwykłą mate do leżenia. Mam od tygodnia i spawdza się, jedyny błąd popełniłam to taki że kupiłam w pojazdy a tam są male elementy (będę musiała później jakoś podkleicz czy coś) polecam cyferki tam nie ma małych elementów

5. Sarenka27

Sarenka27 Fanka BB :)

Hej
    Moja córcia uwielbia wszysko co gra i świeci. Niedawno miała imieniny, więc kupiłam jej świetną zabaweczkę, uwielbia ją często to taki nas uspokajacz:)MIŚ + SŁOŃ + ŻYRAFA-SUPER EDUKACJA ATEST 3M+ (872615022) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
    My mamy żyrafkę, śliczna muzyczka przyjemny głos, no u nas gruchawki akurat nie bawią, może przez chwile, popatrzy, poogląda i buch na podłogę. No teraz zazcyna się era gryzaków, choć powiem że też nie przepada specjalnie woli pieluszkę. Podobno jeszcze nie ząbkuje także gryzaki spełnią swoją rolę za jakiś czas.

6. mulatka

mulatka Fanka BB :)

:-D hehe My też już przerobiliśmy puzzle piankowe i niestety zdecydowana większość się nie nadaje bo tak jak pisała enka posiadają drobne elementy:wściekła/y: my kupiliśmy takie
    SUPER PUZZLE CARS PIANKOWE 90x90 - NOWOŚĆ !!! (889188558) - Aukcje internetowe Allegro
    i jestem bardzo zadowolona
    Sarenka27 a nie masz jeszcze dosyć gadania waszej żyrafy :-D bo ja czasami się wkurzam jak Maciek ma dosyć zabawy i wyrzuci ja za łóżeczko a ona gada dalej, Maciek zaczyna zasypiać a ona jeszcze z podłogi się żegna :-)

Ostatnia edycja: 29 Styczeń 2010
  7. GAPCI0

GAPCI0 Fanka BB :)

HAHAHAHHAAHHAHAH ale się usmiałam...:-D

8. Indygo

Indygo Fanka BB :)

9. TolaLee

TolaLee Fanka BB :)

a my mamy puzzle taki zwykle z cyferkami....fajne do nauki raczkowania...co do jedzenia koncowke to chyba jednak ciezko bedzie oderwac taka koncowke- przed chwila sprawdzilam....potrzeba by kilku dni szarpania...a to sie zawsze zauwazy ze jest naderwane, zanim maluszke oderwie...

10. reklama
  11. iza_jot

iza_jot Fanka BB :)

12. Moniczkaleg83

Moniczkaleg83 Fanka BB :)

A ja polecam czytanie bajek:tak::tak::tak: Gabi leży zazwyczaj między nami i czytamy- Niunia jak w hipnozie słucha, a jeszcze jak są kolorowe obrazki to w ogóle miodzio. Dziś czytaliśmy Czerwonego Kapturka- taką rozkładaną i na widok leśniczego był płacz:szok: sprawdziliśmy kilka razy i za każdym razem na stronie z leśniczym płacz... Widać ma pokojowe usposobienie, leśniczy miał strzelbę;-)

Poleć forum