)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane

reklama

moniaa22

Fanka BB :)
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
hej :) chciałabym kupic mojej malej jakies nowe zabawaczki z tych interaktywnych moze polecicie cos fajnego?bo ostatnio ogladalam i tyle tego jest ze sie zdecydowac nie moge chcialabym tak z 3-4 zabawki jakies ciekawe polećcie cos :) myslalam juz o tym garnuszki czy cos takiego to co ma Liiiviiia dla Michasia pojawiala sie ta zabawka na kilku fotkach i myslalam o jakims interaktywnym misiu ale niewiem jaki no i cos jeszcze bym chciala

liiiviiia

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Garnuszek rewelacja moge polecic z czystym sercem ;-) (no zalezy tez czym sie dziecko zainteresuje ;-)) ale Michal potrafi sie nim bawic godzine sadzam go wklade mu miedzy nozki i spokoj.oczywiscie nie ma jeszcze pojecia ze klocuszki sie wklada w odpowiednie dziurki ale wrzuca je od gory a pozniej wyjmuje usmiecha sie jak garnuszek spiewa ale zazwyczaj bawi sie wylaczonym.Jak mu wloze klocuszek do dziurki to go popycha ;-) zaglada zawsze czy cos w nim jeszcze jest niemalze cala glowe by tam wlozyl :-D no i uwielbia sie bawic ta pokrywka :-D takze u nas byl to strzal w 10 .
Lubi tez sie bawic bardzo pianinkiem krówka juz wczesniej o tym pisalam.Ma mnostwo funkcji i klepie w nia zeby grala ;-) jest dosc glosna ale zakleilam glosnik plastrem i jest ciszej.
PIANINKO, organki - dużo FUNKCJI (1009442542) - Aukcje internetowe Allegro

Ale mamy taka jedna rzecz ktora ZAWSZE zadziala jak Michal placze badz wpada w jakas histerie i nie da sie go uspokojic ;-) albo jak jesc nie chce itp cos takiego (tylkoze my mamy pieska) ** Śmieszny OSIOŁEK, który RUSZA USZAMI ** (999854076) - Aukcje internetowe Allegro tam na tej stronie jest filmik mozna obejrzec co on robi. gra,spiewa i macha uszami w rytm muzyki ale to tak smiesznie ze ja sie poplakalam jak to zobaczylam :-D takze Michal placze psa wlaczamy i bloga cisza nastaje :-D

Ostatnia edycja:

phoenix

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Przepraszam, że nie czytałam wszystkich postów w tym temacie, więc mogę się powtórzyć ;)
Jako że w sumie (jak na zakupoholiczke przystało) chyba wszystkie mozliwe zabawki juz Synkowi kupiłam (inna sprawa, ze wiele z nich rownie szybko sprzedałam) to mam kilka do polecenia:
1- słoń cyrkowy fisher price - juz teraz jest z niego wielka frajda, a potem jeszcze nadaje się do ciagnięcia za sznureczek, więc podobno i 4 letnie dzieci świetnie się nim bawią. Po wrzuaniu sensorycznych klocków gra melodyjki, jak jedzie po podłodze to tez gra melodyjki i na grzbiecie mała zapadnia "strzela" i obraca położony na niej klocek, kuleczkę itp. - wg mnie super zabawka i świetnie wykonana
2- dinozaur fisher price - duży, stabilny (przy nim były pierwsze próby wstawania ;) no i ma duzo otworów do których wkłąda się kule i potem wylatuja różnymi otworami, gra muzyczka, świeca światełka - frajda nie z tej ziemi. No i motylek na ogonie - nie wiem co w nim jest, ale Synek go uwielbia - do tego stopnia, ze jak tak dalej pójdzie to go urwie..
3- konik na biegunach sassy - na przyssawce, więc w wielu miejscach można go "przykleić" - jak robi fikołki to radość maluszka jest wielka!
4- magiczna kierownica farma tiny love - super do auta, ale tez sprawdza się w domu - po naciśnięciu na bezprzewodowa kierownicę z obrazkami zwierząt, dane zwierzę na macie wydaje dźwięk i świeci się lampka - a po naciśnieciu na konika w ciężarówce włacza się muzyczka
5- świat odkryć tiny love - dużo dużo schowków, różnych ciekawych elementów i przydaje sie już teraz, ale podobno dużo dłużej
6- nocniczek fisher price - co prawda jeszcze z niego nie korzystamy (więc podstawowej funkcji póki co nie spełnia ;), ale za to fantastycznie słuzy jako podest na który mozna się wdrapywać, stawać przy nim i chodzić w kółko - a chrzesnica już korzysta i wiem, ze jest super
7- muzyczny żółw - sorter fisher price - takie specjalne klocki można na nim układać (o, tu na allegro takiego znalazłam: ŻÓŁW Z KLOCKAMI FISHER PRICE (1051016625) - Aukcje internetowe Allegro), jest całkiem spory - jedyny minus to to, ze wcale wiele tych klocków nie ma w zestawie - ale mozna temu zadziałać kupując traktor farme fisher price (Fisher Price WÓZ STRAŻACKI i ZWIERZĄTKA K7375 (1044121767) - Aukcje internetowe Allegro), bo te klocki zwierzatka tez pasują :) Wydawało mi się, ze to jeszcze nie ten wiek, ale Synuś korzysta i bardzo Go to cieszy :)
Polecić mogłabym jeszcze duzo więcej (a odradzić tez sporo), ale jest juz dosyc późno, a rano niestety muszę wczesnie wstać ;)

phoenix

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
No i zapomniałam dodać o NAJFAJNIEJSZEJ Z FAJNYCH zabawek ;) To jest ta jedna jedyna, która naszemu Synkowi nigdy się nie nudzi - z resztą Kuzynka swojemu synkowi kupiła tez taką i tez jest zachwycona, podobnie bratanica ją uwielbia.. A mowa o TINY LOVE Świat Odkryć. Nowa kosztuje koło 250zł, ale z tego co wiem, to Kuzynka kupowała uzywaną na allegro i zapłaciła duuuuuuzo mniej. Polecam, bo zabawka na serio fantastyczna :)

moniaa22

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
hejka :-) my niedawno kupiliśmy dla Wiki odkrywczy domek KIDDIELAND -PROMOCJA- ODKRYWCZY DOMEK+ GRATIS 20zl (1222278256) - Aukcje internetowe Allegro byliśmy w sklepie dla dzieci no i tak mi się spodobał że musiałam jej go kupić i nie żałuję bo mała potrafi się przy nim zabawić nawet z 40minut!!! a u niej to naprawdę coś bo szybko się nudzi i kombinuje co tu zbroić hehe jestem strasznie zadowolona z tego zakupu tak więc wam również polecam!:-) Tu na tej aukcji jest napisane akurat że zabawka przeznaczona niby od 18m ale jak ja ją kupowałam w sklepie to na opakowaniu jest 12m+ w każdym razie dla Wiki to był strzał w 10! :)

Ostatnia edycja:

*Misia*

mamcia
Rozwiązania
0
hej dziewczyny, mają wasze dzieci może misia Edusia? Moja dostała na roczek i mam wrażenie że zabawka ta jest za głośna. Nawet w trybie cichym dzwięki mnie drażnią, a co dopiero mówić o dziecku, które ma krótkie ramionka i zabawkę trzyma bliżej niż dorosły. Szkoda wielka bo miś się córci bardzo podoba :-(. Mam dylemat czy pozwalać jej się nim bawić czy nie. Wiem że pewnie przesadzam..ale z drugiej strony denerwuje mnie producent nie myśli o tym, na opakowaniu nie znalazłam informacji ile ta zabawka emituje decybeli :no:. Nie mówiąc już o innych zabawkach made in china, kiedyś kupiłam telefon i o zgrozo jak usłyszałam jak on daje po uszach to wyjełam baterie. Muszę pochwalić za to uczoną słuchaweczkę, jej dźwięk jest bardzo łagodny dla małego uszka. To tyle moich przemyśleń, papa.;-)

moniaa22

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
oj Misia zgadzam sie z toba w 100% niektore zabawki są naprawdę za głośne!! wiekszosc grajacych zabawek jakie ma moja córcia są w tym trybie na ciche dźwięki (dobrze że jest taka opcja) tez zastanawia mnie czy przy produkcji zabawek dźwiękowych mają oni jakiś limit tych decybeli, w końcu zabawki powinny mieć miłe i przyjemne dla ucha dźwięki a nie takie od których rozboli głowa lub doporowadzą do utraty słuchu

reklama

naftanalek

Rozwiązania
0
My też mamy tego szczeniaczka mały uwielbia go jak leca te pioseneczki ale faktycznie troche za głośny. Mateusz dostał na roczek od wujka COBI DRZEWKO EDUKACYJNE KUBUŚ PUCHATEK KUR=12zl! (1225028946) - Aukcje internetowe Allegro bardzo fajna zabawka duzo uczy a najlepsze jest jak zwierzatka wydaja swoje dźwięki jeden minus że jak się włącza to zawsze Kubuś wita się z dzieckiem swoja pogaduszką. Sami się tą zabawka bawimy:) super bedzie jak bedzie wiekszy bo tam trzeba przyciskac to co Kubuś mówi aby znalazł lub sa zgadywanki.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry