)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane

reklama

Jogobelka

Fanka BB :)
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
Widziałam go na allegro za jakieś 60 zł ale bez farmy. Trzeba zacząć myśleć już o Mikołaju i świętach bo zleci szybciutko

Fredka1

Mama czerwcowa 06
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Traktorek jest fajny. Nie doczytałam o który chodzi jednak sądzę, że ten muzyczny ze zwierzętami. Alcja jest nim zafascynowana.
Na jakie prezenty zdecydowałyście się ostatecznie pod choinkę, bo widziałam i czytałam, że ten problem tez już Was nurtuje? Bo ja jeszcze nie wiem. Póki co Ala nie rozumie jeszcze co to są święta, więc sadzę, że kupię jej drobiazg a Oli kupię jakiś wypasiony.
Jednak ten domek o którym pisałyście bardzo mi się spodobał. Ala lubi takie rzeczy. Kocha żółtego teletubisia.

Ostatnia edycja:

Zuzia28

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Ja właśnie mam dylemat, chyba też coś kupię drobnego. Dziadkowie się zastanawiają nad krzesełkiem-uczydełkiem, a ja nie wiem czy to Alci potrzebne do szczęścia. Ona w ogóle teraz jest na etapie książeczek i maskotek, takich figurek-zwierzątek i wszystkiego co nie koniecznie służy do zabawy. Czyli łyżki, garnki itd. Macie któraś to krzesełko Z Fishera? Ciekawa jestem czy Wasze dzieci korzystają z niego? Chętnie się bawią? Dwa że cena jego jest niezła więc jeżeli ALa miałaby się nim nie interesować to trochę szkoda.

Moniczkaleg83

Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
Zuzia ja bardzo polecam krzesełko uczydełko... tak się złożyło, że Gabi ma dwa;-) Jedno polskie- które zalała kaszką:sorry2: i przestało działać, a wczoraj Babcia, kupiła w Auchanie na promocji dwujęzyczne...ze względu na to, że wciąż naciskała na tamto niedziałające i oczekiwała melodii... Wczoraj w Auchanie te krzesełko kosztowało 179 zł minus 20% więc warto było.

Fredka1

Mama czerwcowa 06
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
to i tak dużo. Mi się podoba jednak muszę myśleć o prezencie dla starszej. I jeszcze w grę wchodzi fakt iż robię święta u siebie więc trochę kasy pójdzie no i jestem na wychowawczym. Szkoda mi wydawać tyle kasy na rzecz, którą jak się założę Ala obejrzy i nie będzie z tego korzystała albo będzie korzystać przez dwa miesiące góra dwa i pójdzie na dwór i będzie zaraz chciała rowerek i inne podwórkowe zabawki. Ech przy dwóch to już spory wydatek.....

elaine76

Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Krzesełko uczydełko- mały dostał na oczek od chrzestnych. Z początku sceptycznie do tej zabawki podchodziłam, ale okazało się że mały ją lubi. Sprawdziła się. Po kilkanaście razy dziennie z niej korzysta. Jednak gdybym miała sama kupić- to myślę, że nie kupiłabym. Jak dla mnie za drogi wydatek.
Co do Mikołaja- to kupię jakiś drobiazg typu książeczka "pierwsze słowa" ( są w cenie ok 5-6 zł więc mogę nawet 3 mu kupić) a na święta..hmmm...no właśnie, sama nie wiem. Chyba coś z zabawek edukacyjnych.

MagdaCha

podwójnie wrześniowa
Miasto
Warszawa (Targówek)
Rozwiązania
0
Na Mikołajki to my małemu nic nie kupujemy. W zeszłym tygodniu dostał dwie zabawki do pachania takie na patyku ( jedna AŻ 8 zł) i uwielbia je. A i tajk zabiera wszystko od starszego z pokoju. Nad Świętami się jeszcze zastaniwiam bo uważm że nic mu nie jest potrzebne. Jeśli już coś inni będą chcieli kupować to zastanawiam sie na LEGO DUPLO. Myslałam też o takim jeżdziku co sie nogami odpycha zeby już był na wiosnę, ale właśnie znaleźliśmy w piwnicy po starszym wię cpomysł upadł. Innych pomysłoów brak.

ewusek1203

Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
to i tak dużo. Mi się podoba jednak muszę myśleć o prezencie dla starszej. I jeszcze w grę wchodzi fakt iż robię święta u siebie więc trochę kasy pójdzie no i jestem na wychowawczym. Szkoda mi wydawać tyle kasy na rzecz, którą jak się założę Ala obejrzy i nie będzie z tego korzystała albo będzie korzystać przez dwa miesiące góra dwa i pójdzie na dwór i będzie zaraz chciała rowerek i inne podwórkowe zabawki. Ech przy dwóch to już spory wydatek.....
Oj znam ten problem z wydatkami. My planujemy to samo - Adasiowi jakiś większy a Olek dostanie żyrafę z Fisher Price z tym że nie nową. Dostałam ja od koleżanki z pracy po jej dzieciach a koleżanka zaufana więc zabawka jest czyściutka i sprawna. A na Mikołaja kupiłam farbki do wody. Już to kiedys mieli i Adaś się o nie modlił. Fajna rzecz. można kupić na allegro (wpiszcie w wyszukiwarce TINTI)

reklama

drodka

Miasto
Gdańsk/Dublin
Rozwiązania
0
No ja już mam prezenty dla wszystkich:synowi dołożyłam do tel. komórkowego, dla M mam sweterek, dla przyjaciół , którzy spodziewają się dziecka śliczne kubeczki z napisem mama i tata.
Najwięcej jak zwykle dla Zuzi, bo ona nie dostaje tu od nikogo poza nami mamy wózek plastikowy formy "Smoby" i lalkę ( od 18 plus), pieska na biegunach ( tego na dole z czarną obrożą)
Toddler Toys - Labrador Dog Push Along Wooden Baby Walker, - Children's Traditional Toys and Gifts

oraz domki z figurkami
HappyLand Ready To Play Village Set : HappyLand : Early Learning Centre UK Toy Shop
oczywiście, że były na wyprzedaży 50%, bo tyle kasy to bym nie dała ;)

A co Wy kupujecie maluszkom?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry