reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane

reklama
Moja mała uwielbia wszelkie metki, guziczki. Wypatrzy najmniejszy i palcem wskazującym pokazuje go:) Najbardziej jej się podoba oczywiście pilot i telefon, ostatnio zaczęła się buntować jak jej zabrałam:) a jeśli chodzi o puzzle to my mamy takie z małymi częściami, ale nie tak bardzo żeby połknęła i wyciąga sobie kawałki i gryzie, boków nie ma możliwości wyrwać bo się nie da:), nie lubi za to zabawek grających płacze przy nich. Za to zwykłe gumowe uwielbia:)
 
fląse ?:-D a ja zawsze spiewalam " o made mansi flore " :-D:laugh2: no tak i teraz mi bedzie to po glowie chodzic cala noc:-D jutro Michalkowi zaspiewam
 
uhhhh - ja jak juz Franiusadowie - bo siedzi juz pieknie - dam mu jakies zabawki to sie sam bawi jakies 15 minut :):):):):) jupiiiiiii - troche wolnosci :)
 
to ja polecam książeczkę do kąpieli . Moja mała w wannie ma nową zabawę w kąpieli, rzucam na koniec wanny książeczkę ona rzuca się na wodę (oczywiście podtrzymuję ją) dotyka bródką książeczki piszcząc z radości i znów, biorę ją na ręce, książeczka na koniec wanny itd...:-) zabawa przednia
 
jakie macie zabawki dla dzieci....ja mam kilka ale takich hmmm wydaje mi sie malych....takie motylka grajacego - jakies 30 cm ....kupe miskow pluszowych a reszta to grzchotki wszelkiego rodzaju....
macie jakies "wypasne" wielkie zabawki? kupowac to czy ni ekupowac?
bedzie kupowac drewniane zabawki czy plastikowe?
 
ja optuję za drewnianymi, no ale nie da się uniknąć i tych z tworzywa. a drewniane na pewno klocki będą :-) są super ale to jeszcze czas na to, no i konik drewniany na biegunach , lalki to szmacianki jeśli już choć i tu za jakiś czas mała może" ...maaaamoooo kuup miii barby....." no i mamusia szybciutko do sklepu i kupi cały zestwa i to jak najbardziej różowiasty brrr :-D
 
Ja nie mam dużych, wypasionych. W ogóle to mamy mało - właśnie zliczyłam-2 gryzaczki, dwie zawieszki, 1 książeczka i 1 żyrafka mała grająca. Koniec:sorry:.Wszystko się to mieści w małym wiklinowym koszyczku. Mata edukacyjna leży pod łóżeczkiem-gdyby nie to, że dostaliśmy w prezencie żałowałabym kasy, bo u nas to zbędny sprzęt- Borys leży na niej jak za grzechy-nie znosi jej wręcz.
Podobnie jak Enka jestem zwolenniczką prostych zabawek, najlepiej drewnianych- także klocki będą naszym zakupem napewno. Ale to jeszcze daleko...;-)
 
hi, hi, hi..... u nas za to jest skład zabawek. Oli caly pokoj jest zawalony od dolu do góry. Ala to wszystko dziedziczy. Tona pluszaków, gier, gryzaków, przywieszek. W ten sposób rekompensowałam Oli brak mamy. Ola została pod opieka wyrodnej babci w 17 tygodniu. Kiedyś macierzyński był krótszy. Teraz wiem, ze to nie był dobry pomysł.
 
reklama
A ja jak glupia bez przerwy cos na allegro kupuje :sorry: to juz jest chyba uzaleznienie i musz przychamowac :sorry: Michal juz ma zabawki na kilka lat :-D pluszaki takie wielkie leza w piwnicy bo nie mam gdzie ich trzymac a juz w ciazy kupowalam :sorry: a teraz kupuje wszystko co gra i siweci :-D mate taka co nacisniesz i gra np krowka muczy konik rzy itp i tez ma takie swiecace pianinko z odglosami i kupilam taki przyrzad gimnastyczny co gra nad nim swieci i mozna ten panel zdjac i przywiesic na szczebelki lozeczka ... oj duzo by wymieniac ;-) ale najbardziej go interesuje ( z reszta kazde dziecko co do mnie przyjdzie) dzwoneczki takie feng shui zawiesilam pod zyrandolem i tak aby sie obudzi patrzy sie w to miejsce i cieszy ;-)
 
Do góry