reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane

reklama
Ja dostałem siate grzechotek, gryzaczków. A w piwnicy przypadkiem znaleźliśmy zabawkę po Kamilku. 12 lat!!!
 

Załączniki

  • P2110045.JPG
    P2110045.JPG
    57,6 KB · Wyświetleń: 66
A ja sie ciagle zastanawiam nad tym skoczkiem ... tak mnie to korci i Misiowi by sie chya spodobalo bo jak go na nozach opieram i tak "kica" to mu straszna frajde sprawia ale nie wiem juz sama co o tym myslicie ?? sta takie dla dzieci po 4 msc ( zdjecie pierwsze i takie dla dzieci po 9 zdjecie drugie )
 

Załączniki

  • 912068747.jpg
    912068747.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 49
  • resizeofrotationofobraztx9.jpg
    resizeofrotationofobraztx9.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 53
ja po doswiadczeniach z córka wiem na pewno ,że nie będę kupować małemu dużo zabawek i zabraniam tez robic tego babciom, córka każdą z nich pobawiła sie kilka dni i rzuciła w kąt a za chwilę chciała inną znowu za ciężkie pieniądze. Lepiej jest mieć ich kilka po tygodniu jedną schować i wyjac za miesiąc i jest jak nowa.A na razie i tak najlepiej mały bawi sie woreczkiem albo papierem śniadaniowym a jeszcze lepiej starym pilotem
 
A ja sie ciagle zastanawiam nad tym skoczkiem ... tak mnie to korci i Misiowi by sie chya spodobalo bo jak go na nozach opieram i tak "kica" to mu straszna frajde sprawia ale nie wiem juz sama co o tym myslicie ?? sta takie dla dzieci po 4 msc ( zdjecie pierwsze i takie dla dzieci po 9 zdjecie drugie )
hej.liiiviiia,my mamy dokladnie ta z pierwszego zdjecia.Gdyby nie to,ze Macius dostal w prezencie,nie kupilabym.Wisi na drzwiach i przeszkadza,a maly po kilku minutach nie sprawia wrazenia zadowolonego_Owszem,pare chwil jest usmiech i kreci sie w kolko,odpycha nozkami i niby skacze,ale oczekiwalam,ze bedzie bardziej tym zachwycony.Nie wiem,moze jest jeszcze za maly?:cool:
 
No ja właśnie też mam baaardzo dużo zabawek i szczerze nie żałuję, a nawet chwilowo zastanawiam się trochę nad dokupieniem innych, już bardziej interaktywnych (np. vtech):-D Nasz maluch korzysta ze wszystkich, codziennie ma fazę na inną - no i każda przeciez jest inna! Niektóre szeleszczą, inne piszczą, kwaczą, dzwonią dzwoneczkami, wibrują itp. - nie wiem jak u Was, ale u nas większą furorę robią zabawki z pojedyncza funkcją, a nie takie wielofunkcyjne (w stylu gra, świeci, szeleści itp.) :) Ostatnio nasz Szkrab uwielbia te rzeczy:
ŚWIECĄCA I GRAJĄCA PIŁKA - KULA DO RACZKOWANIA (907334957) - Aukcje internetowe Allegro (stara się chwytać jak jest przy Nim i wodzi za nią wzrokiem jak się oddala :), **NOWA**REWELACYJNA***MAGICZNA KULA **Tiny Love** (917569501) - Aukcje internetowe Allegro (nie wiem co w niej jest takie super, ale się sprawdza:-D) i LAMAZE, MOTYL EMANUEL PRZYWIESZKA, + GRATIS !!!!! (913558350) - Aukcje internetowe Allegro (jedna z dwóch wielofunkcyjnych które lubi :) Nie ma co, jest w czym wybierać :)
Inna prawda, że poza zabawkami straszną frajde szprawia Mu szeleszcząca reklamówka, ale z oczywistych przyczyn nie dajemy Mu sie bawić reklamówkami..
 
My też mamy tą kulkę Tiny Love ale na razie nie ma wielkiego zainteresowania bo kula łatwo wymyka się z rąk, mała woli grzechotki które sa lekkie i mozna je łatwo pchać do buzi, gryzaki jej nie pasuja tylko ten w kształcie smoczka TT:tak:
 
reklama
ja po doswiadczeniach z córka wiem na pewno ,że nie będę kupować małemu dużo zabawek i zabraniam tez robic tego babciom, córka każdą z nich pobawiła sie kilka dni i rzuciła w kąt a za chwilę chciała inną znowu za ciężkie pieniądze. Lepiej jest mieć ich kilka po tygodniu jedną schować i wyjac za miesiąc i jest jak nowa.A na razie i tak najlepiej mały bawi sie woreczkiem albo papierem śniadaniowym a jeszcze lepiej starym pilotem
o rany zupełnie jak moja :-) pilot, telefon kom ect jakies opakowania ect to najlepsze zabawki. A ten pomysł by chowac zabawkę i wyciągać po jakimś czasie to fakt , sprawdza się ;-)
 
Do góry