reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane

enka75

mamuśka :)
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2009
Postów
1 015
Miasto
Wa-wa Bemowo
To zakładam wątek. Już teraz jest on aktualny, bo etap spania i jedzenia już za nami, teraz zaczyna się etap poznawczy czyli zabawy i zabawki ect dla dzieci.

Z polecanych , moja młoda uuuwielbia książeczke fisher price z materiału. Nie tylko fajnie sie ją chwyta rączką ale i można ją pociućkać :-)
 
reklama
Ja się dzisiaj zastanawiałm nad kupnem w najbliższym czasie dużych puzzli piankowych na podłogę. oprócz tego że można je rozłożyć co zabezpiecza przed uderzeniem to mozna je łączyć i zbudowac np domek. Jednak zaczęłam się zastanwiać bo Pani w sklepie zwróciła uwagę żeby uważac aby maluch nie zjadał tych wystających końców. Coś w tym jest. Czy rozważąłyście taki zakup lub macie doświadczenie?
 
ja kupiłam :) fakt że tam jest od 3-go roku na tych puzzlach ale co tam, młoda ma inne opcje do gryzienia, tego wogóle nie rusza. Traktuje jako zwykłą mate do leżenia. Mam od tygodnia i spawdza się, jedyny błąd popełniłam to taki że kupiłam w pojazdy a tam są male elementy (będę musiała później jakoś podkleicz czy coś) polecam cyferki tam nie ma małych elementów
 
Hej
Moja córcia uwielbia wszysko co gra i świeci. Niedawno miała imieniny, więc kupiłam jej świetną zabaweczkę, uwielbia ją często to taki nas uspokajacz:)MIŚ + SŁOŃ + ŻYRAFA-SUPER EDUKACJA ATEST 3M+ (872615022) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
My mamy żyrafkę, śliczna muzyczka przyjemny głos, no u nas gruchawki akurat nie bawią, może przez chwile, popatrzy, poogląda i buch na podłogę. No teraz zazcyna się era gryzaków, choć powiem że też nie przepada specjalnie woli pieluszkę. Podobno jeszcze nie ząbkuje także gryzaki spełnią swoją rolę za jakiś czas.
 
:-D hehe My też już przerobiliśmy puzzle piankowe i niestety zdecydowana większość się nie nadaje bo tak jak pisała enka posiadają drobne elementy:wściekła/y: my kupiliśmy takie
SUPER PUZZLE CARS PIANKOWE 90x90 - NOWOŚĆ !!! (889188558) - Aukcje internetowe Allegro
i jestem bardzo zadowolona
Sarenka27 a nie masz jeszcze dosyć gadania waszej żyrafy :-D bo ja czasami się wkurzam jak Maciek ma dosyć zabawy i wyrzuci ja za łóżeczko a ona gada dalej, Maciek zaczyna zasypiać a ona jeszcze z podłogi się żegna :-)
 
Ostatnia edycja:
a my mamy puzzle taki zwykle z cyferkami....fajne do nauki raczkowania...co do jedzenia koncowke to chyba jednak ciezko bedzie oderwac taka koncowke- przed chwila sprawdzilam....potrzeba by kilku dni szarpania...a to sie zawsze zauwazy ze jest naderwane, zanim maluszke oderwie...
 
reklama
A ja polecam czytanie bajek:tak::tak::tak: Gabi leży zazwyczaj między nami i czytamy- Niunia jak w hipnozie słucha, a jeszcze jak są kolorowe obrazki to w ogóle miodzio. Dziś czytaliśmy Czerwonego Kapturka- taką rozkładaną i na widok leśniczego był płacz:szok: sprawdziliśmy kilka razy i za każdym razem na stronie z leśniczym płacz... Widać ma pokojowe usposobienie, leśniczy miał strzelbę;-)
 
Do góry