reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane

hejka :-) my niedawno kupiliśmy dla Wiki odkrywczy domek KIDDIELAND -PROMOCJA- ODKRYWCZY DOMEK+ GRATIS 20zl (1222278256) - Aukcje internetowe Allegro byliśmy w sklepie dla dzieci no i tak mi się spodobał że musiałam jej go kupić i nie żałuję bo mała potrafi się przy nim zabawić nawet z 40minut!!! a u niej to naprawdę coś bo szybko się nudzi i kombinuje co tu zbroić hehe jestem strasznie zadowolona z tego zakupu tak więc wam również polecam!:-) Tu na tej aukcji jest napisane akurat że zabawka przeznaczona niby od 18m ale jak ja ją kupowałam w sklepie to na opakowaniu jest 12m+ w każdym razie dla Wiki to był strzał w 10! :)

Też mamy ten domek i podpisuję się monia pod twoim postem obiema rękami. To super zabawka. A co do edusia to my mamy szczeniaczka-uczniaczka ale mooim zdaniem jak jest nastawiany na te cichsze dźwięki to nie jest za głośny
 
reklama
U nas furorę robią piłki piłeczki baloniki. Uwielbia zabawy z piłka siadamy naprzeciw siebie i kulgamy pilkę. A jeszcze lubi stary niedzwiedz. Jak syszy ze zaczynamy tak śpiweać to szykuje się do ucieczki i na hasło niedzwiedz łapie ucieka z piskiem na czworaczka:) a i książki - ma swoją pólkę i wyjmuje sobie swoje ksiązeczki i kilka minut dziecka nie ma tak się zaczyta:)
 
trochę odkurzę nasz zapomniany wątek o zabawach hehe a apropo odkurzania ...moja Wika co chwilę tylko korzystała z okazji by wejsc do kuchni lub do lazienki i dorwać jakąs szmatkę, miotełkę lub mopa. tak więc jak byłam dzisiaj na zakupach kupilam jej zestaw do sprzatania, jest tam wiaderko z takim wkladem gdzie sie mopa wyciska, mop, miotla, mala zmiotka i szufelka, Mała jest zachwycona jak jej pokazałam to az jej sie oczy zaswiecily upodobała sobie w szczegolnosci tą większa zmiotke i caly dzien z nia biega i zamiata wszystko i wszedzie, no cóz musze uwazac zeby teraz czegos nie strąciła ale przynajmniej dała spokoj naszym mopom hehe :)
 
Ewusek-dzisiaj oglądałam ten domek i kupimy go Zuzi na Mikołaja, a pod choinkę dostanie jeździk.
Kupiłam jej zebrę,
FisherPrice Bounce 'N Spin Zebra – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
ale Zuzia jest za mała i nie dosięga nóżkami i to sporo, więc pewnie za 3-4 mies. Bardzo chciałaby się na niej bujać, próbuje-ale muszę ją trzymać, bo spada na jeden bok.
No i z nocnikiem mamy podobnie, nóżki wiszą w powietrzu, więc może jeździk sprawi jej radość, bo to jeszcze 2 mieś.do Świąt.

Wiecie, wprawdzie to zabwka taka bardziej chłopięca-ale Zuzia uwielbia ją-farma i traktor, mogę śmiało polecić dla chłopców.
Activity Farmhouse with Tractor and Trailer Set – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

A co macie w planie na Święta?
 
kurcze ja to nie mam pomyslu ani co na swieta ani na mikolaja a w dodatku moja iskierka ma jeszcze imieninki 23 grudnia wiec 3 prezenty potrzebuje a pomyslu zadnego... chyba jej kupie taka maskotke na biegunach NAJWIĘKSZY SŁOŃ - Z DZWIĘKIEM 3 KOLORY TANIO! (1277009855) - Aukcje internetowe Allegro chcialam to kupic juz wczesniej na roczek ale w koncu kupilismy cos innego wiec moze to bedzie jednym z prezentow a co jeszcze to nie mam pojecia :(a wy jakie pomysly macie
 
U nas z zabawkami jest prawdziwy problem , nic małej nie interesuje , nie wiemy właśnie co kupić na gwaizdkę ,niestety narazie mieszkamy kątem u rodziców i mamy mały pokój dla nas 3 wię duże zabawki odpadają. Na mikołaja chyba kupimy jakieś ksiązeczki bo lubi ogladać , a na gwiazdkę nie mam pojęcia. Od paru tygodni piszczy widząc reklamę szczekającego pieska wiec może coś takiego? W ogóle ma manie na punkcie zwierzaków. Piszcie swoje pomysły na prezenty gwiazdkowe albo sprawdzone już zabawki.:)
 
A ja proszę o jakieś rady dotyczące zabawek do kąpieli. Na Mikołaja chciałabym właśnie takowe zakupić, może ma któraś sprawdzone i może polecić?!
 
reklama
Do góry