reklama

Zabawy i zabawki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2009' rozpoczęty przez Leika, 8 Luty 2009.

1. Leika

Leika Matka Polka

Myślę, że i taki temat by się przydał, nie sądzicie? ;-):tak:

Właśnie jestem na etapie poszukiwania jakiejś zabawki dla małej na imieniny. Może coś doradzicie?
    Matę edukacyjną już mamy, po synku.

2. AdiLea

AdiLea Fanka BB :)

Moja corcia dostala ostatnio czarnego, pluszowego byka i jest nim po prostu zachwycona! Wodzi za nim oczkami i nawet przy ataku kolki troche sie uspokaja kiedy go widzi.

3. reklama
  4. BlackWizard

BlackWizard Fanka BB :)

Moja Julka od tatusia dostała pluszaka z pozytywką :-) Zawiesiłam go na baldachimie, w ten sposób, że wisi nad nią. Potrafi się naprawdę długo w niego wpatrywać, tym bardziej, jak gra pozytywka :-) Wtedy jest wielka radość :-D

5. melody6

melody6 Dumna Mamuśka;)

U nas najlepszą zabawką jest wpatrywanie się we wszystko co jest wyraziste, a w szczególności pasują jej i fascynują ciemne prawie czarne belki na białym suficie oraz obrazy z ciemnymi ramami na jasnej ścianie u dziadków. Potrafi się zapatrzeć na 20 minut:tak:
    Dzieciaczki ponoć na początku widza kolory biały i czarny, później czerwień żołłty i reszta...
    Po za tym Olka lubi wpatrywać się w zwierzaczki zawieszone na karuzelce. Atrakcje dzieciaczkowi trzeba dawkować, bo mogą pojawić się problemy ze snem, zbyt duże podekscytowanie.

6. BlackWizard

BlackWizard Fanka BB :)

U mnie jest tak samo :tak: Julka zwraca uwagę na kontrasty i na wszystko co się rusza :-)

7. Leika

Leika Matka Polka

W ogóle jak ktoś nie zna, to serdecznie polecam dla maluszków Muzykę Bobasa:
    O serii
    :tak:
    Mała wsłu****e się jak zaczarowana i pięknie w trakcie słuchania potrafi drzemać ;-):tak:

8. Leika

Leika Matka Polka

Ja nie mogę... popatrzcie, jak mi słowo "słuchać" ocenzurowało... :dry::-D:-D:szok::-D

9. Rondzia

Rondzia Fan(ka)

10. reklama
  11. poletka

poletka Fanka BB :)

Dziewczyny sezon na pikniki, festyny itp. Kupcie balona wypełnionego helem- polecam jednokomorowego bo dłużej wytrzyma). Niuńka wpatruje się w niego przez cały czas, gada, uśmiecha się. Przyczepiamy jej też wstążkę od balona do nóżki i jak się rusza to balon razem z nią- SUPER ZABAWA:tak::tak::tak:
    Teraz troszkę sflaczał to daję jej do rączek- strasznie się cieszy jak jej szeleści, muszę tylko pilnować żeby nie brała do buzi.

12. KasiaJ82

KasiaJ82 Fanka BB :)

Moja mała uwielbia leżaczek fishera i karuzelkę również fishera z misiami! gada sobie do nich, śmieje się i wyciąga rączki!
    Do wózka kupiłam jej takie grzechotki z misiami z Canpola polecam rewelacja patrzy i potem ładnie śpi:-):-)
    Matę też mamy, ale z Canpola króliczka podoba jej się ..zwlaszcza szeleszczące uszka;-);-)

Poleć forum