reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki

My mamy ten 2 rowerek ( co melody link dawała)
u nas się sprawdził...bardzo często w lecie nim jeździliśmy..Filip bardzo lubił..a i ja na niego nie narzekałam :-)
Teraz schowany poczeka do wiosny~!
 
reklama
U nas Tusiek rowerek będzie miał po bracie, już się przymierza :-p. A gwiazdka przyniesie im kuchenkę, starszak się uparł, wiec mlody nie ma nic do gadania ;-). A tak na serio to Tusiowi powinnam kupić piłkę i samochody do rozwalania, ewentualnie dać kredki i wyjść z pokoju, już tapet nie będę potrzebować...
No a kuchnię to chcę zrobić z szafki, sprzęty zamówimy u rodziny i będzie fajnie :-). trochę rzeczy do kuchni porobimy metodą recyklingu z tego co mamy :-).
 
Kuchenkę mamy w spadku po koleżance potykała sie o nią w domu to przytargała do nas (my w zamian uraczyliśmy ja mata huśtawką i innym dobrem dla młodszego:-D:-p) teraz muszę codziennie gotować z synem na jego sprzęcie :-D
 
Fajnie gdy chłopcy kucharzą :-) Ja myślałam o kupnie kolejki, bo młoda bardzo sie ożywia na wszelkie ciuf, ciuf. Wczoraj kupiłam książeczke z serii Stacyjkowo :rofl2:
 
Kupinosia mamy bardzo kreatywną 6 letnią sąsiadkę to właśnie dzięki niej nasz zestaw rupieci powiększył się o kuchenkę i różowo-fioletowe żelazko:-D chciała jeszcze oddać Kubie mały domek dla lalek:baffled: Zdradziła mi w tajemnicy że Mikołaj ma jej przynieść chomiki Zhu Zhu i musi zrobić miejsce w pokoju:-D
 
Kuchenkę mamy w spadku po koleżance potykała sie o nią w domu to przytargała do nas (my w zamian uraczyliśmy ja mata huśtawką i innym dobrem dla młodszego:-D:-p) teraz muszę codziennie gotować z synem na jego sprzęcie :-D

ooo właśnie ja chcę kupić młodej kuchnie na urodzinki!! polecacie jakieś konkretne?? anihira a mogłabyś wkleić fotkę jak taka kuchnia wygląda złożona w realu?? duża ona jest czy taka mini?? bo te rysunki na kartonach nie przemawiają do mojej wyobraźni!

a mikołaj jej przyniesie lalunie i wózek:p
chciałabym również stoliczek z krzesełkami ale zobaczymy...dziura w koncie sięga dna...
 
Ola dostała mini kuchenkę, taką:
MAŁA KUCHARECZKA KIDDIELAND KI41194 TANI KURIER (1335363475) - Aukcje internetowe Allegro
ona jest naprawdę mini ale Oli taka pasuje :) My nie mamy za dużo miejsca na takie większe kuchnie, przy których można stać i coś pichcić ;) Ta stoi na stoliku i Ola sobie przy niej coś majstruje ;) Poza tym Ola potrafi się czymś zająć na chwilkę - ta kuchenka bardzo ją zainteresowała, ma fajne dźwięki :) Szkoda tylko, że te owoce i warzywa z lodówki są na stałe (nie można ich wyjąć) i kurczak w piekarniku też jest przykręcony :) Ale może to i dobrze, przynajmniej Młoda nie pogubi żadnych części ;)
Ale ogólnie polecam ;)
 
Ta kuchenka ma kilka lat gada po angielsku i już nie ma naklejek firmowych:-D ale wygląda jak na zdjęciu (trochę niewyrazne)
 
reklama
Do góry