reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki

my mamy taką... jest dośc duza Dodatkowo mamy dokupiony zestaw naczyn (plastikowe i kosz piknikowy porcelanowy ) i dużżżżżżżżą torbę z jedzeniem 0k 200 sztuk
Młody tez bardzo lubi gotowac...
9a63xs.jpg
 
reklama
O rety Madzia wy o macie taką wypasioną!!!!!!!!!!!!!!!
Kubuś wygląda super przy garach!!! zawsze mnie rozczulali tacy faceci(dlatego wybrałam sobie kucharza na partnera tyle tylko ,że on nie gotuje:p) a ta kuchnia właśnie taka w sam raz!!!!
ja się strasznie napaliłam na tę kuchnie i na opakowaniach podane są zwykle wymiary około 60/60 no i mi się wydaje że to mało!!
 
Mnie sie wszystkie podobają a najbardziej te nowoczesne bezpalnikowe. Olce to pewnie bez różnicy. Najpierw urządze jej pokoiczek a potem pomyślę gdzie upchać ewentualną kuchenke. Jeździk, wózek i konik stoją u nas. Krzesełko do karmienia praktycznie można już wynieść do piwnicy, bo tylko zawadza.
Madzia - gdzie trzymasz kuchenka Julki ?
 
Ostatnia edycja:
Madzia wow jaka kuchnia, sama taką bym się pobawiła.

Oliwia na gwiazdkę ale nie pamiętam ile miała lat dostała kuchnię z biedronki, na początku nie była nią zainteresowana ale teraz z Blanką razem gotują, robią kawkę. Kuchnia stoi u dziadków bo u nas nie ma już miejsca na te zabawki a przy okazji jak jesteśmy u dziadków to mają czym się bawić.
 
pysia mój mały ma taki motor i powiem Ci,że bardzo lubi na nim jeździć.
Nauczył się do przodu i do tyłu bez problemu.Z początku stał w domu bo mam duży pokój ale wyniosłam go do komórki .Czasem na klatce pojeździ jak idziemy np.po ziemniaki :tak: a na wiosnę bedzię jak znalazł a do tego się nie znudzi.
 
Długo myśleliśmy nad prezentem, moja córka (na wiosnę skończy 4 lata) na rowerku nie bardzo w minione lato chciała jeździć:eek::sorry:, Mati 2 latka, więc nie wiem, czy będzie umiał, ale po to jest auto 2osobowe, żeby Natasia go woziła, no i mamy joystick dla rodziców, czyli sobie do parku na wiosnę będziemy śmigać:tak::-D.
 
pysia super pomysł!! jeep rewelacyjny!!

Mój mąż chce na gwiazdkę też kupić Filipowi auto na akumulator, takie z pilotem dla rodzica...
kurcza próbuję mu to wybić z głowy bo nie bardzo mamy miejsce do trzymania tego auta....no ale chyba mi się nie uda ;-)
 
reklama
Ola dostała od wujka pod choinkę domek edukacyjny Kiddieland - ten, o którym Kuleczka kiedyś wspominała - bardzo fajny, Ola jest nim super zainteresowana :)
Poza tym dostała mikrofon i śpiewa nam non stop :)
A najfajniejsze jest karmienie lal, misiów, zwierzątek - ogólnie gotowanie :) Wozimy lale jedna po drugiej w wózeczku, karmimy, kładziemy spać :)
I jeszcze budowanie wieży z klocków drewnianych - bardziej te drewniane preferuje od lego.
Piłki, balony - też bardzo są interesujące ;)
Książeczki stały się bardziej interesujące, siada nam na kolana i razem przeglądamy i opowiadamy co widzimy - jak zaczynamy czytać to nie da rady, woli jak pokazuje paluszkiem i mówimy co to jest, albo ona pokazuje i próbuje naśladować jakieś zwierzątka. Bardzo interesująca jest książeczka z tzw okienkami - pod którymi coś się ukrywa :)
 
Do góry