reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki

Młoda dostała niedawno rowerek biegowy, taki:

ket1.jpg


do tego oczywiście kask, ochraniacze na kolana i łokcie - i uczymy się jeździć :-) skoro ciepło się zrobilo :)

Ma ktoś z Was rowerki biegowe?
 
reklama
mam ale jeszcze nie testowany bo mój mady mąz w zeszłym roku zostawił go w bagazniku przy mega upale i dętka padła i jakos do terj pory nie miałczasu naprawic.. ale juz rozmawialismy i ma sie tym zająć:)
 
Bardzo fajny ten rowerek :) Też nad takowym dumam - mamy ten trójkołowy, już wyjęty i używany na spacerkach - no ale Ola siedzi jak dama a baba ją wozi ;)

Jaki kask się kupuje dla dziecka? jak dobrać rozmiar?
Kask obowiązkowy jest, ale te ochraniacze na łokcie i kolana jak kto chce, no nie?
 
My mamy kask hamax'a - kupiliśmy go już rok wcześniej, do fotelika rowerowego też firmy hamax.

Ochraniacze na łokcie i kolana to mój wybór - rowerek biegowy nie ma podparcia bocznych kółek, w razie upadku najbardziej narażone miejsca będą chronione przed urazem.
 
my próbowaliśmy w sklepie (decathlon)ten rowerek,ale Alexowi nie przypadł do gustu! za to mój mądry mąż po miesiącu próśb o napompowanie mi kól od wózka poszedł na stacje benzynową bo samemu mu się nie chciało ręcznie napompować i wrócił z pęknietym kołem!gdze można dokupić koło do wózka?
 
ania - nowe części zamienne powinny być w serwisie albo wrzuć w wyszukiwarke hasło koło do wózka marki ... może ma ktoś używane
 
reklama
Do góry