reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki

Leika

Matka Polka
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2006
Postów
4 989
Miasto
Łódź
Myślę, że i taki temat by się przydał, nie sądzicie? ;-):tak:

Właśnie jestem na etapie poszukiwania jakiejś zabawki dla małej na imieniny. Może coś doradzicie?
Matę edukacyjną już mamy, po synku.
 
reklama
Moja corcia dostala ostatnio czarnego, pluszowego byka i jest nim po prostu zachwycona! Wodzi za nim oczkami i nawet przy ataku kolki troche sie uspokaja kiedy go widzi.
 
Moja Julka od tatusia dostała pluszaka z pozytywką :-) Zawiesiłam go na baldachimie, w ten sposób, że wisi nad nią. Potrafi się naprawdę długo w niego wpatrywać, tym bardziej, jak gra pozytywka :-) Wtedy jest wielka radość :-D
 
U nas najlepszą zabawką jest wpatrywanie się we wszystko co jest wyraziste, a w szczególności pasują jej i fascynują ciemne prawie czarne belki na białym suficie oraz obrazy z ciemnymi ramami na jasnej ścianie u dziadków. Potrafi się zapatrzeć na 20 minut:tak:
Dzieciaczki ponoć na początku widza kolory biały i czarny, później czerwień żołłty i reszta...
Po za tym Olka lubi wpatrywać się w zwierzaczki zawieszone na karuzelce. Atrakcje dzieciaczkowi trzeba dawkować, bo mogą pojawić się problemy ze snem, zbyt duże podekscytowanie.
 
W ogóle jak ktoś nie zna, to serdecznie polecam dla maluszków Muzykę Bobasa:
O serii
:tak:
Mała wsłu****e się jak zaczarowana i pięknie w trakcie słuchania potrafi drzemać ;-):tak:
 
Dziewczyny sezon na pikniki, festyny itp. Kupcie balona wypełnionego helem- polecam jednokomorowego bo dłużej wytrzyma). Niuńka wpatruje się w niego przez cały czas, gada, uśmiecha się. Przyczepiamy jej też wstążkę od balona do nóżki i jak się rusza to balon razem z nią- SUPER ZABAWA:tak::tak::tak:
Teraz troszkę sflaczał to daję jej do rączek- strasznie się cieszy jak jej szeleści, muszę tylko pilnować żeby nie brała do buzi.
 
reklama
Moja mała uwielbia leżaczek fishera i karuzelkę również fishera z misiami! gada sobie do nich, śmieje się i wyciąga rączki!
Do wózka kupiłam jej takie grzechotki z misiami z Canpola polecam rewelacja patrzy i potem ładnie śpi:-):-)
Matę też mamy, ale z Canpola króliczka podoba jej się ..zwlaszcza szeleszczące uszka;-);-)
 
Do góry