reklama

Zabawy kwietniowych maluszków :))))

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2007' rozpoczęty przez Madziallenka, 22 Sierpień 2007.

1. Madziallenka

Madziallenka Optymistyczna

Jak lubią się bawić Wasze maluchy, co sprawia im najwięcej radości??
    Na tym wątku możemy umieszczać opisy zabaw z naszymi dziećmi podpowiadając sobie nawzajem i podsuwając nowe pomysły...:-)
    Są też różne zabawy stymulujące rozwój niemowlaczka w zależności od wieku, oto np. stronka z przykładami : http://www.karmieniedzieci.pl/rozwoj_dziecka/z_miloscia_i_wiedza/gry_i_zabawy/3-6/
    Jak znacie jakieś ciekawe stronki to dawajcie!:tak:

U nas Natalka strasznie lubi jak się nią ... trzącha - normalnie piszczy z radości!!! Modyfikacja zabawy nr 1 z tej stronki ha ha ha!!!
    Uwielbia już samolocik - śmieje się do łez...!!
    Jak ma dobry humorek - to lubi posłuchać jak czytam jej wierszyki Brzechwy - np. "Na straganie" z przesadzistym wyrazem...aż sama się dziwię skąd u mnie taki talent recytatorski.... he he he:-D:-D:-D

2. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

Hehehe MADZIALLENKO - dzisiaj myslałam o takim wąteczku :tak:
    U nas wiersze Brzechwy tez są cool :-D "Na straganie", "Poszła żaba do doktora" szczególnie......czytam z przesadną intonacjąi robie głupie miny, a ten brechta sie jak dziki :-D Poza tym podnosze i opuszczam go "buzia w buzie" - wielka radosc i smiech. Jazda na kolanach - na koniku tez jest super. A poza tym Kubale cieszy wszystko i sam tez duzo sie bawi - mata edukacyjna: zabawka number 1;-)ostatnio ciągnie wszystkie zabawki jakie na niej są. no i przewracanie sie na brzuszek to tez dobra zabawa :-D

3. reklama
  4. Monika K-W

Monika K-W Fan(ka)

Moja Aluska strasznie sie chichra jak sie ja skubie lub caluje kolo szyjki lub cycusiaów to normalanie tak sie smieje az oczy zamyka i uwielbia jak ja sie wysoko podnosi i opuszcza oraz jak sie parska w goły brzuszek (nie umiem tego nazwać). mate edykacyjna bardzo lubi i karuzele a tearz w roznych miejscach powiesiłam balony to tez sie nimi bawi.:-D

5. kasira

kasira Fanka BB :)

a mojego Maćka to wszystko cieszy a najbardzie jak zabawnie do niego mówię lub podnoszę do góry, wtedy aż dostaje czkawki ze śmiechu:-D

6. Madziallenka

Madziallenka Optymistyczna

Dobre z tymi balonami - chyba spróbujemy....:-D

7. Monika K-W

Monika K-W Fan(ka)

te balony mi poradziła moja położna. Naprade fajna zabawa dla Ali bo lapie i rekami i nogami.:-D

8. m_ktosia

m_ktosia Gość

monika to jak normalne baloniki zwykle, chyba zakupie bo mojej malej nowy pokoik taki pusty jeszcze to by sie kolorowo zrobilo,
    a jak sie taki balonik przebije to dziecko nie placze? moja malutka czasem placze jak sie przy niej glosno kaszlnie :eek: wrazliwa jakas :happy2:

my mamy taka laleczke, mala pipi longstrump i moj m spiewa jej po szwedzku piosenke z tego filmu, her komer pipi longstrump i ona wtedy sie cieszy bo ta laleczka to oczywiscie wtedy teatrzyk robimy :rofl2:,
    bajeczki czytamy -skarzypyta, samochwala, itp
    mata oczywiscie
    piosenki
    samolociki, konik na kolankach, m ja czasem sobie sadza na barkach i chodzi z nia
    kapiele wspolne w wanie
    zapodaje jej tez juz hustawki na placu zabaw jesli sa takie specjalne gacie ze dziecko mozna wsadzic...
    ...kapiele w fontannach miejskich :-D

9. niczka

niczka Fanka BB :)

Podnoszenie-podrzucanie-tarmoszenie bardzo lubi.
    Podobnie jak u Moniki K-W uwielbia jak sie go calusje czy zbliza robiac dzwieki dziwne kolo szyji i na brzuchu.
    Uwielbia jak lezac na plecach trzymajac go za rece turlam go na boki
    Konik na kolananch narazie nie robi na nim wrazenia :dry:
    Czytam mu bajeczki i wierszyki. bardzo lubi wkladac ksiazki do buzi, tylko, ze sie nie mieszcza :sorry2:
    I oczywiscie najbradziej uwielbia jak sie go nosi i wszystko moze sobie ogladac.
    Lubi tez rano sobie gadac do takiej maskotki krowy oraz do brazkow na baldachimie i ochraniaczu w lozku.

10. reklama
  11. hana31

hana31 Moderator

NO I ZNOWU BAJERA FOTKA M _KTOSIU:-D

u nas samolociki
    pierdzioszki
    śpiewanie
    poranek tvn24
    zabawy z siorką
    oglądanie kurzów na wysokościach
    gilgotki

12. Mona2903

Mona2903 szczęśliwa mama

Super foto M KTOSIU.

U nas tez: pierdzioszki, zwłaszcza w szyjkę, a kuku, samolociki, hustanie, skakanie, spiewanie i tańczenie.
    A przy dmuchaniu po szyjce i za uszkiem to Patrys robi sie jak w niebo wzięty i tylko główke do tyłu odchyla aby bardziej i więcej czuc. A w momencie samego dmuchania na jego szyjke to aż oddech powstrzymuje i uśmiecha się tak błogo.:tak:

Poleć forum