reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy kwietniowych maluszków :))))

Super nowa zabawa Nikodemka to latanie za psem i ma frajde na całego a jak pies szczeka to mały stoi i sie śmieje w głos :-D

Szminka suuuper!!! ;-)
M_Ktosiu no to fajnie że Nellinka tak zainteresowana kredkami itp. mój Nikodem jak narazie nie interesuje sie kredkami to znaczy żebz je do buzi brać to tak ale żeby cosik rysować to odpada :no:
Kasiu mój Nikodem też lubi mi za plecami stawać i ma frajde jak sie obróce i go złapie :-D

A jeżeli chodzi o zabawki to Nikodem jak były ostatnio u niego małe koleżanki to wszystko im przynosil i dawał i mówił przy tym da da da - chwalił sie chyba hehe ;-)
 
reklama
Moja mała trochę pomarze kredkami ale za bardzo jej to nie bawi. Lubi ganiać koty. Karmic kury i konie.I ma fazę na bujanie lali w hustawce.W dalszym ciągu zabawa wodą i chodzenie po kałużach jest fantastyczne.
 
Chyba wiele dzieci tak robi :tak::-D, moja Natasia też za firanki zasuwa i się śmieje, jak wołam "nie ma Natalki" - to się zasłania, a potem "jeeest" to się odkrywa i ma ubaw po pachy :rofl2::-p:laugh2:. Tak samo robi z kocykiem, nawet rączkami zasłania oczy.
Wczoraj, zresztą, nagrałam taki krótki filmik jak mi za kompa weszła i też cudowała, że szok :-). No i naśladowała odgłosy zwierząt. Potem wkleję, tylko te baterie...:szok::wściekła/y::baffled:
 
pysia dopiero teraz zobaczylam filmik :sorry2: ale malutka Natalka na nim byla:-):tak:
szminka ale Emilka galopuje;-) a Frodo jak widac ma nie mniejsza ucieche :-D:-D:-D
 
Pysiu moj m dostal by zawalu gdyby Dasiek w jego kabelkach sie platal, a to tak cudnie slodko wyglada hihi

Szminka fantastyczna zabawa widze
 
reklama
Szmina, super filmik :tak:, akurat z Natasią oglądałyśmy i ciągle jej musiałam puszczać, ale się śmiała :-D:-D:-D, i inne filmiki też oglądała :rofl2::-p. A konik przecudny, mnusze takiego dorwać. On dźwięki wydaje i mu się ogon rusza, dobrze widziałam??
 
Do góry