reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy kwietniowych maluszków :))))

A moja mała uwielbia bawić się butelką po wodzie mineralnej, uderza w nią, skrobie, próbuje włożyć do buzi - normalnie potrafi tak z 20 min się bawić....:szok::-D
 
reklama
a moj kubuś tez uwielbia pierdzioszki w szyjke brzuszek , uwielbia jak robie głupie miny i wydaje dziwne odglosy np , brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ciesyz sie jak oszalały i teraz on robi brrrrrrrr ale przy tym cały sie opluje hee nasladuje mame ...

uwielbia patrzec sie w lustro to go uspokaja jak placze to daje go do lustra a ze mam wielkie to jest cały dziki ..
lubi bawic sie maskotkami a ma ich wiele ..
zreszta do kuby wystraczy cos powiedziec to sie odrazu smieje
od jakiegos czasu jest zafascynowany moja komorka a jeszcze jak mu jakas muzyczke włacze z niej to cały az sie trzesie tak sie cieszy ..
i nad morzem jak bylsimy to wygralismy w losach takie młotek dmuchany a w srodku jets delfinek ktory dzowni tez jest tym zafascynowany ..

ale tak najbardziej to mojemun Kubusiowi jakieś tylko głupoty z głowie

zdaje mi sie czasami ze to bedzie mały urwis
 
Ostatnio to Patryka zaczeło bawic jak całuję go w stopy, a szczególnie w paluszki. Śmieje się na głos.
I usłyszałam, że moje dziecko przechodzi fascynację mamą (czyli mną:-D). Wpatruje się w e mnie jak w obrazek i słuch tylko mnie i jak podchodze to rączki pomału zaczyna wyciągac i bużke wystawia do bużiaka ( tak to smiesznie wygląda bo zamyka oczy i otwiera usteczka). I może by cały tłum ludzi, a dla niego tylko ja istnieję.:-):happy::-D
 
mona znam to uczucie kubuś moj to tak samo :) hehe wspaniale uczucie prawda??
i w stupki tez lubi jak go całuje a najbardziej to w duzego paluszka u stopki :D
 
Mój synuś też zafascynowany mamusią i jak tylko mnie zobaczy albo coś tylko do niego powiem to odrazu macha rączkami i nóżkami i cały szczęśliwy i uśmiechnięty :-D
kochane te nasze dzieciątka :tak:

A komórke moją Nikodem tez lubi a szczególnie jedną melodyjke co w niej mam i czasami jak marudzi to jak tylko mu włącze tą melodyjke to on się uspokaja ale dobrze ze jest długa ale już mi się znudziła że szok no ale jak się synkowi podoba :happy:
 
Sami, twój Nikodem, to podobnie, jak moja Natalia, też jak widzi mamę, uśmiech na całego. I tak fajnie podnosi główkę do siadu, jak siedzi w nosidełku. A komórkę lubi, ale najbardxziej to, że świeci.I nic jej więcej do szczęścia nie potrzeba.
 
Kuba tez ostatnio majstrował przy komorce mojego M - lezala na brzuchu i sie bawil:-D
A na mamusie to chyba wszystkie dzieciaczki to teraz tak reagują. Jak byłam u rodzicow, to mały lezał i moja mama do niego gadała - a on odwrocil sie na boczek, zaczał rączki do mnie wyciągac i za twarz łapac:-D
 
fascynacje to mala ma ale tatusiem! odwraca za nim glowke, ona go po prostu ubostwia, mnie ma ciagle, az za duzo czasem a m chodzi do biura wiec jak w koncu jest przy nelce to dla niej atrakcja, ostatnio nawet od karmienia odwraca glowke jak m jest w poblizu i musze wtedy z nia wyjsc albo m wygonic bo mala sie nie moze skupic :eek: ona wie w ogole tak do niego podobna robi ze szok, ja sie zastanawiam czy to moje dziecko jest :sorry2:

smaki to nasza nowa zabawa, daje malej probowac roznych rzeczy, np kurczaka, lody wszelakie, sok z mango dzis rano, probowala tez czekolade, tak troszke na jezyczek zeby poczula smak albo tylk do polizania :tak: jest tym zaciekawiona

komorki nie daje, ja bym tutaj nie ryzykowala, mamy potem narzekaja ze dziecko rusza tel kom. ja od malego ucze ze tel jest mamusi a dzidzia ma swoje zabaweczki, jak juz to kupie jej zabawkowy, corka m ma 14 lat i nadal ma manie ruszania nie swoich rzeczy, mozna jej milion razy tlumaczyc ze cos jest prywatnoscia nie koniecznie jej, chocby wlasnie tel komorkowy (pokaz jakie masz muzyczki, spoko muzyczki moze, a za chwile, a to sms od taty :confused::shocked2:) gowniara :angry:

przypomnialo mi sie cos smiesznego, m mi opowiadal- jak jego cora byla maluszkiem jeszcze, wzial ja do pracy, mial wtedy jeszcze taki klocowaty monitor jak kiedys byly w biurach, malutka potem w szkole czy przesszkolu zapytali czym tatus sie w pracy zajmuje a ona odpowiedziala: oglada telewizor ;-)
 
reklama
M_KTOSIU - hehehehe no to niezły leniuch z M.....telewizje w pray ogląda :-p:-D:-D:-D;-)

A odnosnie fascynacji tatusiem.......to Kuba dzis tez cos w tym stylu. Rano wziełam go do naszego lozka, jak M sie przebudzil, to Kuba tak fajnie odwrocil sie na boczek w jego strone i łapki do neigo wyciągnął:-) Kochaniutki maluszek
 
Do góry