reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy kwietniowych maluszków :))))

LASTRADA - puzzle 24 elem., rysowanie rybki i spiewanie piosenki??????? :szok:

Kuba puzzli ani ukladac nie chce ani nie potrafi.......
I na tym zakoncze wypowiedz bo widze ze w porownaniu z niektorymi maluszkami Kuba jakis zacofany jest.....:cool2:
 
reklama
ANETKO-Kubus nie jest zacofany napewno,madry chlopczyk,potrafi wiele innych rzeczy:tak:moj olek tez jeszcze nie spiewa,a puzlle sklada dopiero z dwoch elementow:tak:
LASTRADA-no to mozesz byc dumna z Eli,24 elementy puzzli:szok:moj klocki tez lubi buduje garaz maly,i wjezdza samochodzikami resoraczkami do niego:tak:
 
Anetko - Kuba widocznie będzie miał inne zainteresowania niż puzzle. W końcu każdy jest inny i Kuba na pewno ma swoje wyjątkowe zdolności. Nie każde dziecko musi umiec i lubieć układać puzzle, i nigdy nie pisz że jest zacofany bo sama wiesz że to nieprawda.
Co do piosenek to zdziwiłabyś się ile tu daje np żłobek. Ela nauczyła się tam śpiewać i bawić w "mam chusteczkę haftowaną ..." Wcześniej nigdy tego z nią nie spiewałam a tu pewnego dnia zaczyna mi w samochodzie nawijać. Po słowach nie od razu się kapnęłam,( bo czego nie umie wypowiedziec poprawnie to mówi po swojemu, a chusteczka haftowana to za trudne słowa dla dwulatka ), ale po melodii od razu było wiadomo.
Np Jedzie pociąg śpiewa tak:
edzie ociog laleka ani ili nie ceka. łołuoche kakawy awieś as do kakawy
Zaś do rysunków to jeżeli Ela posiada jakieś zdolności to zapewne w genach po mnie i po moim ojcu. Oboje lubimy rysować. W rodzinie jest z resztą więcej uzdolnionych w tym kierunku. Brat mojej chrześniaczki miał nawet ostatnio jakąś wystawę swoich prac w szkole.
 
Ejj laski nie bierzcie tak dosadnie tego "zacofany" przeciez zartowalam :-D
Faktem jest, ze on nie jest zainteresowany zadnymi dzialaniami "intelektualnymi".....jedyne zdolnosci jakie widze to zdolnosci ruchowe, bo w tych sprawach jest ponadprzecietny....

Zeby mi tylko glupiutki miesniak z niego nie wyrosl....:sorry2:;-):cool2::-D

LASTRADA - nic tylko gratulowac......moj Kuba niestety chyba nie odziedziczyl po mnie uzdolnien plastycznych...ale kto wie, moze pozniej sie to objawi...
 
Z tymi piosenkami chyba coś jest, bo mój M uzdolniony muzycznie (po szkole muzycznej na pianino) , a natali coraz lepiej wychodzi "sto lat":tak::-D
 
Gratuluję nowych rozwijających zabaw Waszym maluchom:tak::-)
A u nas Basia chyba talent do spraw manualnych, technicznych i plastycznych odziedziczyła po mnie, więc nie spodziewałabym się w tej dziedzinie jakiś sukcesów:blink: Ale za to ma świetną pamięć, zna kilka piosenek, które sama śpiewa, nie chce żeby jej pomagać, do tego kilka wierszyków, które ślicznie recytuje (z takimi wielkimi wdechami:-D)
 
reklama
Lastrada 24 puzzli super :-)
Anetka jak ty piszesz o Kubie to mi przed oczami troche staje Nikodem bo on to tak bawi sie niby czyms bawi ale to na krotka chwilke no rysowanie, malowanie dlugo trwa. On woli latac cos kombinowac, wspinac sie i takie tam,

A pamiec ma dobra juz nie chodzi mi o jakies teksty np. piosenek ale ogolnie wszystko wie gdzie jest i co gdzie dal nawet jak ja zapomne gdzie cos dalam a sie go zapytam to on mi pokaze.
 
Do góry