reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy kwietniowych maluszków :))))

a mój Maciek przykrywa się pieluchą i próbuje się wygrzebać, a jak mu się uda to ja wtedy mówię a kuku no i on strasznie się brecha:-D
 
reklama
probowalam z pieluszka na glowke dla zabawy ,, ona jednak nie umie sama zsunac z twarzy, lezala sztywna nie wiedzac o co chodzi....
...ale bawic sie mozna, odkrywam jej buzie i mowie akuku no to sie cos tam usmiecha, ale bez wiekszej podniety...:cool2:
 
Kuba tez nakrywa się pieluszką , podusią w łózeczku czasem......poza tym podusią bardzo fajnie rzuca sie po całym łózeczku:dry:
A dzis sturlał się z maty....pociągnął ją, przewrocił i sie nia nakrył:laugh2:
 
m_ktosiu to zamierzone!
najgorsze, ze moj maly uwielbia sie tak bawic, a czasem wstrzymuje oddech - albo mi sie tak wydaje - no i tego sie wlasnie boje.
 
tzn niczka myslisz ze jak mala sie nie smieje przykryta szmatka na buzi to wcale nie znaczy ze jej sie to nie podoba?
wczoraj znowu probowalam i jest troszke lepiej, mysle ze dzieci lubia jak juz znaja zabawe i sie ona powtarza, dzieci uwielbiaja wiedziec co nastapi :tak:

anetka i dziewczyny czy to znaczy ze dajecie juz dziecku poduszeczke do lozeczka, tzn czy wasze dzieci spia z poduszka pod glowa??? bo wlasnie nie wiem czy to jeszcze nie za wczesnie, ja bym chciala zeby mala umiala sie ubracac na wszystkie strony ...
 
M_KTOSIU - ta poduszeczka to nie jest taka jak normalne nasze podusie.....ja kupiłam cały komplet poscieli i taka byla w zestawie....ona jest taka całkiem cieniutka cos jak kołderka albo nawet nie, taka prowizorka, w ogole nie podwyzsza główki tak jakby spał bez:blink:...więc ruszac moze sie w każda strone:tak:
 
Ostatnio Nata upodobała sobie zabawę... gazetą :tak::cool2::laugh2:. Leżała na brzuchu, ja jej podsunęłam "Mamo to ja", a ona zaczeła kartki tak jakoś gnieść, chciała złapać, ale śliskie były, więc sama je trochę pogniotłam, żeby jej było łatwiej. Miała większy ubaw, niż z maty. Tylko trzeba potem ręce umyć, bo tusz jest bleee:tak:;-):szok:.

No i oststnio ją na korki zabrałam, to jeden uczeń się uśmiał, bo złapała za obrus na ławie i ściągała i mu zeszyt się przesuwał i nie mógł pisać.:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
PYSIU - mala czytelniczka rosnie;-)

Dla Kuby najlepsza zabawa obecnie to stawanie na czworaka i bujanie sie w przod i w tyl - oczywiscie tylko chwile tak wytrzymuje.....i przewraca sie na pyszczek czesto....ale nie poddaje sie i w kolko robi to samo:-D
No i czołganie sie do zabawek...klade go na naszym lozku i daję zabawke tak zeby jej nie mogl dosiegnąc.....a on sobie do niej pełza:tak:
 
Do góry