reklama

Zabawy Logiczne

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Street_man, 14 Styczeń 2009.

1. Street_man

Street_man Gość

Gry dla rodziców i dzieci w każdym wieku. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - a polecam głównie dlatego, że bardzo dobrze odświeża umysł.
    Strony z Zagadkami

Napiszcie czy Wam się podobają, lub czy miałyście z takimi zabawami już kiedyś kontakt.
    Pozdrawiam!

2. Silna13

Silna13 Zaciekawiona BB

Zawsze popieram wszelkie zabawy edukacyjne. Moja córka uwielbia gry typu "memo" i inne zręcznościowe jak na przykład łowienie ryb magnesowych lb tworzenie dziecięcej biżuterii. Inspiracji przeważnie szukam na kidek.pl gdzie znajduje fantastyczne pomysły na zabawki i gry z córką

3. reklama
  4. Eminem

Eminem Fanka BB :)

moja córa gra w memory na takich tabliczkach, gdzie się szuka dwóch takich samych twarzy, albo zwierzątek itp. w promocji kupiliśmy w toys r us, jak była promocja na wszystkie gry planszowe i kompyterowe

5. BaśkaKaśka

BaśkaKaśka Aktywna w BB

ale to memry to dla starszych dzieci, a dla takiego rocznego cos polecicie?

6. osisa

osisa Zaciekawiona BB

mój maluch jeszcze za mały na gry logiczne, ale ja jako dziecko uwielbiałam :) nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła w nie pograć razem z dzidzią ;)

7. marusiaczek

marusiaczek Fanka BB :)

dla rocznego to nie wiem, ale ja kupiłem dla swojemu 8letniemu chrzesniakowi grę Superfarmer w sklepie Toys r Us i musze przyznać, ze sie sprawdzila, do tej pory mu sie nie znudzila i namawia wiely swoich kolegow do grania razem z nim.

8. BaśkaKaśka

BaśkaKaśka Aktywna w BB

nie to chyba dla tak malego sie nie nadaje:-/ moze cos w stylu sorterow sie zalicza do takich gier logicznych?

9. makota

makota Zaangażowana w BB

Dla takich rocznych maluszków ciężko coś znaleźć. Zabawy Czuczu są fajne choć nie do końca można je nazwać logicznymi. Ale np. dla takiego 2 latka już znajdzie się parę fajnych logicznych gier np. Memino gdzie dziecko wśród kolorowych obrazków musi znaleźć przeciwieństwa np. biały kot - czarny kot. Noc i Dzień z Granny też jest fajna dla maluchów - ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Dla starszaków fajne są Qwirkle - uczą rozpoznawania kolorów, sortowania i liczenia. Bardzo fajna pozycja.

10. reklama
  11. majandra

majandra Mamusia Maciusia 17/08/07

Z Granny to w ogóle gry logiczne są świetne (Granna - Katalog gier). My mamy na razie tylko piratów (bo strasznie drogie są).

12. buenaventura

buenaventura Zaciekawiona BB

Gry logiczne, prowokujące myślenie to jeden z lepszych wynalazków Internetu ;)
    uwielbiam mahjonga i zumę.
    A dla młodszych.. ostatnio gramy na stronie teleportujsie.pl - uwielbiamy zwłaszcza wiewiórkę :)

Ostatnia edycja: 4 Maj 2012

Poleć forum