reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Zabawy naszych pociech....

deli80

mama Oliwii i Maksymilian
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Nasze kochane dzieciaczki coraz dłużej są aktywne.
Mamusie nieraz zastanawiają się jakie zabawy (zabawki) będą dla nich odpowiednie i co tak naprawdę je zainteresuje.

Kto zna jakieś zabawy, piosenki czy cokolwiek co zainteresuje nasze maluchy niech pisze.

Mewa29 pozwoliłam skopiować twojego posta, by wszystko było w jednym miejscu :-)
cyt:
z mniej wymyślnych zabawek jedna koleżanka z forum kwietniowego wymyśliła fajny patent, balon helowy (kolorowy, tandetny) przywiązuje tasiemką do nóżki dziecka, jak maluch fika nogami, to balon rusza się nad nim i to jest radocha!:biggrin2:

a z pomysłów jak stymulować rozwój: Lista opracowana przez OLSZOOWA

co robić z dzieckiem ok.12 tygodniowym:
śpiewaj rytmiczne piosenki z powtarzającymi się słowami
odgrywaj scenki przy śpiewaniu piosenek
wykonuj proste ćwiczenia (zginać kolanka, podnosić rączki)
dawaj zabawki o różnej fakturze i ciężarze, polewaj je wodą
przesadnie chwal
umieszczaj nad nim przedmioty (miękkie), do których będzie mógł sięgać
zaglądaj w oczy i mów a kuku
baw się jego paluszkami tak by to widział
powieś nad łóżeczkiem ruchomą zabawkę, a w wózku rozwieś zabawki do pacanie rączką
baw się w "sroczka kaszkę warzyła" otwierając i rozdzielając paluszki
masuj dłonie i palce
baw się trzymając go w pionie, to zwiększy jego poczucie równowagi __________________

reklama

natt

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Azorek ,malbertka,to ja bardzo prosze o te zabawy:) i z gory baaardzo dziękuję:)

moj mail:agatahoman@interia.pl

MALINKA2109

Fanka BB :)
Miasto
Włostów woj Lubuskie
Rozwiązania
0
Aniu piosenka "Panie Janie..." słowa się powtarzają [video=youtube;cef2qolRe2c]http://www.youtube.com/watch?v=cef2qolRe2c[/video] fajnie dziewczynka zaśpiewała:-D
I w ogóle ja mojemu śpiewam piosenki sławnych FASOLEK:-D na youtube są:-D

azorek84

mama Amelii 2009
Miasto
głogów/edinburgh
Rozwiązania
0
hej dobra zabawa dla dzieci jest tez masaz wiec dogrzebalam sie do ksiazeczki MASAZ SHANTALA-sa ilustracje i opisy:-D:-Djak komus wyslac to piszcie na priv :-D:-D:-D

reklama

rubi

wakacyjna mama ;-)
Miasto
O'le ;-)
Rozwiązania
0
ja poprosze o wszystko co macie i zabawy dla 3-latkow, i dla niemowlakow, i o masazu tez :-):-):-) pikpari@o2.pl

Moja Monia uwielbia ostatnio fitness - ma taka radoche jak jej ten zestaw gimnastyczny wyciagne ze az piszczy i macha wszystkimi konczynami :-)

mniej wiecej tak:

Załączniki

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry